Biletomat Koncerty Warszawa The Gaslight Anthem

Koncerty: The Gaslight Anthem

Bilety na koncert

The Gaslight Anthem

termin

Śr, 17 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 16 cze 2015 23:59

80 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 17 cze 2015 16:00

90 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Gaslight Anthem w Warszawie!

The Gaslight Anthem

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert grupy The Gaslight Anthem! Dowodzona przez Briana Fallona formacja wystąpi w Polsce po raz pierwszy w swojej historii! Koncert odbędzie się w warszawskiej Proximie 17 czerwca.

Wstęp: 19:00, Start: 20:00

Zespół powstał w 2007 roku w New Jersey i od tego czasu wydał pięć albumów. Pierwsze krążki („Sink or Swim” z 2007 roku, „”The ’59 Sound” z 2008 i „American Slang” z 2010) zebrały świetne recenzje i przyniosły zespołowi rozpoznawalność. Jednym z największych sukcesów w historii The Gaslight Anthem była z pewnością czwarta płyta – „Handwritten” (2012) – która w kilku krajach dotarła do zestawień najlepszej sprzedaży (w pierwszym tygodniu po wydaniu). The Gaslight Anthem w swojej twórczości łączą wiele wpływów – od punk rocka, przez „stadionowego” rocka, po blues, folk czy pop. Kolejną granicę stylistyczną muzycy pokonali najnowszym albumem – „Get Hurt” to najbardziej eklektyczny album w ich karierze! Jak mówił Brian Fallon: „Nie było do końca jasne, kiedy zaczęliśmy pracę nad płytą, w którym idziemy kierunku. Wiedzieliśmy, ze musimy coś zmienić (…). W obszarach, po których poruszaliśmy się przy poprzednich albumach nie było już niczego ciekawego do powiedzenia czy zrobienia”. Produkcją albumu zajął się Mike Crossey, który współpracował już z Arctic Monkeys czy The 1975, który zachęcił zespół do eksperymentów. Album „Get Hurt” ukazał się w sierpniu ubiegłego roku i od tego czasu zespół intensywnie koncertuje w ramach jego promocji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK