Biletomat Bilety na koncerty Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen The Gentle Storm - Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen

Koncerty: The Gentle Storm - Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen

Bilety na koncert

The Gentle Storm - Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen

termin

So, 28 lutego 2015 godz. 20:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 lut 2015 23:59

69 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 28 lut 2015 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen w Blue Note!

Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen

P.W. Events zaprasza na niezapomniany, emocjonalny wieczór z Anneke van Giersbergen i Arjenem Lucassenem. 

Niezwykle popularna w naszym kraju wokalistka, znana z kariery w holenderskim The Gathering i udanych dokonań solowych oraz lider Ayreon wystąpią w Polsce już 28 lutego w Poznaniu, w Klubie Blue Note! The Gentle Storm (tak brzmi nazwa muzycznego projektu Anneki i Ajrena) zaprezentuje materiał z najnowszego wydawnictwa „The Diary”.

Anneke van Giersbergen to holenderska wokalistka znana przede wszystkim z twórczości formacji The Gathering (1994-2007), jak i dokonań solowych pod szyldem Agua de Annique. Grająca na pianinie i gitarze, urzekająca głosem Anneke podczas swoich koncertów dystans z publicznością redukuje niemalże do zera.

Arjen Lucassen, czyli lider formacji Ayreon, która przyniosła mu międzynarodową popularność. Jego twórczość oscyluje w obrębie metalu progresywnego. Podniosła muzyka Lucassena w dużej mierze oparta jest na motywach science fiction i przyjmuje formę opery rockowej z najwyższej półki. Do zobaczenia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Anneke van Giersbergen & Arjen Lucassen

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.