Biletomat Bilety Kolekcjonerskie The Magnettes - Poznań

Koncerty: The Magnettes - Poznań

Bilety na koncert

The Magnettes - Poznań

termin

Nd, 31 Marzec 2019 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

Go Ahead

BiletyStandard

II PULA

dostępna od
Nd, 31 marz 2019 00:00

50 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Start sprzedaży 16 stycznia o 12:00

The Magnettes

18:00 – wejście
19:00 – start koncertu

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty szwedzkiego zespołu The Magnettes. Trio zagra 30 marca w warszawskim klubie Pogłos oraz dzień później w poznańskiej Meskalinie. Polskiej publiczności znani są z występu podczas zeszłorocznej edycji Enea Spring Break.

Zespół pochodzi ze szwedzkiej miejscowości Pajala, liczącej 2000 mieszkańców, która znajduje się tuż przy granicy z Finlandią. W jego skład wchodzą Rebecka Digervall, Sanna Kalla i Tomas Backlund. Sami o sobie mówią, że grają „XXI-wieczny fuck pop”. Lubią wszystko to co dziwne i brzydkie, a w swoich tekstach mówią to, co myślą.

W 2015 zagrali w SXSW w Austin i podpisali kontrakt z wytwórnią DigSin, która w 2017 wydała ich debiutanki album „Ugly Youth”. Mają za sobą występy na festiwalach takich jak Eurosonic Noorderslag, Tallin Music Week, The Great Escape, Golden Melody czy podczas Summerfest. Singiel „Young and wild” został bardzo dobrze przyjęty w Szwecji i był jednym z dziesięciu najczęściej granych utworów w szwedzkim radiu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncert The Magnettes

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.