Biletomat Bilety Kolekcjonerskie The Paper Kites - Poznań

Koncerty: The Paper Kites - Poznań

Bilety na koncert

The Paper Kites - Poznań

termin

Nd, 24 Listopad 2019 godz. 19:30

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 12 czerw 2019 09:43

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Paper Kites - Poznań

The Paper Kites

18:30 – wejście
19:30 – start koncertu

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty The Paper Kites w Polsce! Zespół wystąpi 23 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w klubie Blue Note w Poznaniu.

The Paper Kites to indie-rockowy zespół pochodzący z Australii. Do tej pory wydali 4 albumy – ostatni, „On The Corner Where You Live”, ukazał się we wrześniu 2018 roku.

Na najnowszej płycie zespołu znajdziemy 11 utworów, które opowiadają o ludzkich historiach i towarzyszących im emocjach. Pomysł na album pojawił się, kiedy zespół przebywał w hotelu w Nowym Jorku, skąd muzycy mogli obserwować postaci w sąsiadującym budynku. W swoich piosenkach, zespół uchwycił wiele emocji – od tęsknoty za domem, poprzez zmęczenie, kończąc na samotności.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty The Paper Kites!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.