Biletomat Koncerty The Stubs

Koncerty: The Stubs

Bilety na koncert

The Stubs

termin

So, 11 kwietnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 11 kwi 2015 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Stubs zagrają w Ptapty!

The Stubs

Zespół The Stubs powstał pod koniec 2010 roku. Swoją muzykę nazywają niskobudżetowym rock'n'rollem co, na dobrą sprawę dobrze odzwierciedla rzeczywistość. Na koncie mają LP "The Stubs" (2011, Antena Krzyku), EP "Kill Yourself" (2012, Instant Classic) oraz LP "Second Suicide" (2013, Instant Classic). Zagrali także mnóstwo koncertów zarówno na skłotach, w kiblach, w jakichś lasach, dachach, klubach i na największych festiwalach sponsorowanych przez producentów jakichś napojów. 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play - "Social Death By Rock 'N' Roll".

RECENZJE:

„The Stubs nagrali trzy płyty (z kawałkiem) w cztery lata, zjeździli ojczyznę wzdłuż i wszerz, odwiedzili kilka obcych krajów. Z tego brudu i zgrzytu zrobili sposób na życie, przynajmniej artystyczne. "Social Death by Rock'n'Roll" tym różni się od wcześniejszych nagrań The Stubs, że jest płytą lżejszą, bardziej czytelną. Choć warszawskie trio nadal jest nieokiełznane jak The Stooges (a tamci zaczęli prawie 50 lat temu, za Lyndona Johnsona!), to dodatkowo silniej wchodzi w bluesowe rejony. Rockandrollowe świeczki i ogarki The Stubs płoną tutaj tak, że gorąc bije po licach.”
JACEK ŚWIĄDER, GAZETA WYBORCZA

„The Stubs bierze wszystko co najlepsze z klasyki i interpretuje na własny sposób, z dużą dawką dystansu i poczucia humoru. Chłopaki bez wątpienia czują się dobrze w tym, co robią. Czuć pełną swobodę i zabawę aranżacjami, eksperymentowanie, ale w ramach zdrowego rozsądku, co nie oznacza wcale, że numerom brakuje nutki szaleństwa!”
BASTIAN NAJDEK, FU.K YOU HIPSTERS

„The Stubs to power trio z Warszawy. Trzech młodzieńców zwróciło na siebie uwagę już zeszłorocznym krążkiem „Second Suicide”, który przyniósł krótką acz treściwą porcję garażowego rock'n'rolla. Już po samym tytule nowego albumu sądzić można było, że nie dojdzie na nim do żadnej stylistycznej wolty. I jak dowodzi 11 piosenek, które się tu znalazły, było to przeczucie jak najbardziej słuszne. Bo tak jak nie zmienia się zwycięskiej drużyny, tak nie ma sensu zbaczać z właściwej ścieżki. Już na samym początku działalności, The Stubs określili reguły swojej twórczości za pomocą formuły „low budget rock'n'roll”. W skrócie: minimum środków, maksimum hitów. Na „Social Death...” warszawiacy nadal trzymają się nieskomplikowanych aranży, co nie przeszkadza im uzyskiwać skrajnie przebojowego efektu.”
CYPRIAN ŁAKOMY, GŁOS WIELKOPOLSKI

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK