Biletomat Koncerty The Stubs + lazy class

Koncerty: The Stubs + lazy class

Bilety na koncert

The Stubs + lazy class

termin

Nd, 17 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Szuflada 15

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 16 sty 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 17 sty 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄The Stubs w Chorzowie!

The Stubs, Laz Class

"Ktoś, gdzieś tak ładnie napisał: "Pomyśl o Motorhead skrzyżowanym z The Hives, a otrzymasz The Stubs", i to by się w gruncie rzeczy zgadzało.
Zespół powstał pod koniec 2010 roku na gruzach Jordy Warsaws, kapeli, która po prostu nie mogła już dłużej istnieć. Basista (Luke Puke) oraz gitarzysta/wokalista (Tommy Quitter) postanowili po rozpadzie Jordy kontynuować obrany wcześniej kierunek i po dosztukowaniu perkusisty (Rudolf Stern) zaczęli grać jako The Stubs.

Debiutancką płytę zespół nagrał w swojej sali prób w jeden dzień więc nikogo pewnie nie zdziwi, że brzmi ona surowo i jest esencją tego chłopacy nazywają "low budget rock and roll'em". Umówmy się, nie znajdziecie tu rzewnych sissy-song'ów, a wielbiciele aksamitnych brzmień prawdopodobnie natychmiast dostaną ataku spazmów. Warstwa tekstowa jest nie mniej chropowata. The Stubs nie sili się na zbędne uprzejmości i ma dość sprecyzowane poglądy na zagadnienia społeczne ("Black Sheep"), kariere w przemyśle muzycznym ("We Are The Stubs"), zachodni styl życia ("Alright Suicide") czy stosunki interpersonalne ("Do The World A Favour And Die").

Podsumowując, The Stubs może nie być zespołem który puścisz podczas swoich spektakularnych przygód łóżkowych ale jeżeli jesteś zwolennikiem jazdy na rowerze bez łańcucha to prawdopodobnie się zakochasz."

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK