Biletomat Koncerty Warszawa The Subways 

Koncerty: The Subways 

Bilety na koncert

The Subways 

termin

Śr, 18 lutego 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I Pula

dostępna do
Wt, 17 lut 2015 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

II Pula

dostępna do
Śr, 18 lut 2015 16:00

69 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Subways w warszawskiej Proximie!

The Subways 

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że zespół The Subways przyjedzie do Polski! Brytyjczycy zagrają 18 lutego 2015 w warszawskim klubie Proxima!

Wejście: 19:00, Start: 19:30

Europejska trasa koncertowa The Subways to aż 40 dat, między lutym, marcem I kwietniem 2015 roku. Ogłoszenie tournee połączone było z uruchomieniem przedsprzedaży najnowszego krążka grupy. Permiera “The Subways” planowana jest na luty 2015 roku, jednak już teraz, po jego zamówieniu na www.thesubways.net - pobrać można pierwszą część LP (6 utworów). Wydawnictwo promuje singiel “I’m In Love And It’s Burning In My Soul”. Tym co z pewnością będzie wyróżniało „The Subways” jest fakt, iż podczas pracy nad materiałem zespół zrezygnował z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Billy, Charlotte i Josh debiutowali w 2005 roku albumem “Young For Eternity”. To właśnie z tego krążka pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych singli grupy – “Rock & Roll Queen”. Następca debiutu, album “All Or Nothing”, został wydany w 2008 roku – w bardzo trudnym dla grupy momencie, kiedy Charlotte i Billy decydowali o rozpadzie swojego związku, jednocześnie walcząc z chorobą wokalisty. Kolejna płyta ukazała się znów po trzech latach – w roku 2011. “Money And Celebrity” promował świetny singiel “We Don’t Need Money To Have A Good Time”.

“The Subways” to czwarta propozycja od The Subways. Krótko po premierze albumu zespół pojawi się w Polsce!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletoma.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.