Biletomat Koncerty Warszawa The Subways 

Koncerty: The Subways 

Bilety na koncert

The Subways 

termin

Śr, 18 lutego 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I Pula

dostępna do
Wt, 17 lut 2015 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

II Pula

dostępna do
Śr, 18 lut 2015 16:00

69 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Subways w warszawskiej Proximie!

The Subways 

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że zespół The Subways przyjedzie do Polski! Brytyjczycy zagrają 18 lutego 2015 w warszawskim klubie Proxima!

Wejście: 19:00, Start: 19:30

Europejska trasa koncertowa The Subways to aż 40 dat, między lutym, marcem I kwietniem 2015 roku. Ogłoszenie tournee połączone było z uruchomieniem przedsprzedaży najnowszego krążka grupy. Permiera “The Subways” planowana jest na luty 2015 roku, jednak już teraz, po jego zamówieniu na www.thesubways.net - pobrać można pierwszą część LP (6 utworów). Wydawnictwo promuje singiel “I’m In Love And It’s Burning In My Soul”. Tym co z pewnością będzie wyróżniało „The Subways” jest fakt, iż podczas pracy nad materiałem zespół zrezygnował z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Billy, Charlotte i Josh debiutowali w 2005 roku albumem “Young For Eternity”. To właśnie z tego krążka pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych singli grupy – “Rock & Roll Queen”. Następca debiutu, album “All Or Nothing”, został wydany w 2008 roku – w bardzo trudnym dla grupy momencie, kiedy Charlotte i Billy decydowali o rozpadzie swojego związku, jednocześnie walcząc z chorobą wokalisty. Kolejna płyta ukazała się znów po trzech latach – w roku 2011. “Money And Celebrity” promował świetny singiel “We Don’t Need Money To Have A Good Time”.

“The Subways” to czwarta propozycja od The Subways. Krótko po premierze albumu zespół pojawi się w Polsce!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletoma.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK