Biletomat Koncerty THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Koncerty: THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Bilety na koncert

THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

termin

Śr, 02 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 mar 2016 23:59

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 mar 2016 16:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄The Tyrants Of Death European Tour 2016

Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Agencja P.W. Events oraz Massive Music zapraszają na jedyny polski przystanek w ramach trasy „The Tyrants Of Death European Tour 2016”! Już 2 marca w warszawskiej Progresja Music Zone wystąpią Suffocation - którzy powrócą do Polski po ponad półrocznej przerwie, Cattle Decapitation - dla których będzie to debiutancka wizyta w naszym kraju oraz Abiotic - amerykańscy wirtuozi technicznego death metalu, również po raz pierwszy w Polsce !

SUFFOCATION (USA) techniczny death metal
***
Nowojorski zespół zaliczany do prekursorów swojego gatunku. W zeszłym roku świętowali 25 lat istnienia, a polscy fani mogli ich widzieć na trasie europejskiej u boku Nile. Ich ostatni album „Pinnacle of Bedlam” (Nuclear Blast, 2013) znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Na swoim koncie mają setki koncertów na całym świecie, a także wizyty na takich festiwalach jak Summer Breeze, Metalfest, Deathfest, Metal Up Your Ass czy Brutal Assault. Ich dyskografia obejmuje 7 albumów studyjnych i 2 EPki - robi wrażenie, prawda? Giganci technicznego death metalu już w marcu powrócą do Polski!

https://www.facebook.com/suffocation
„As Grace Descends”
https://www.youtube.com/watch?v=Jp1YSf_5mr8


CATTLE DECAPITATION (USA) death metal/grindcore
***
Od 1996 roku niezmiennie podbijają serca kolejnych rzeszy fanów death metalu i grindcore’u! Kalifornijczycy mają na swoim koncie 7 albumów, a ich dyskografię zamyka płyta „The Anthropocene Extinction” z 2015 roku, wydana za pośrednictwem wytwórni Metal Blade Records. Związani z wydawnictwem są już od drugiej płyty, czyli od 2002 roku. Ich najnowsze dzieło muzyczne dotarło aż na 100 pozycję kultowej listy najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. W Polsce jeszcze nie grali, mimo iż mają tutaj wielu fanów. To będzie debiutancka wizyta, której bez wątpienia nie zapomnimy!

https://www.facebook.com/cattledecapitation/
„Manufactured Extinct”
https://www.youtube.com/watch?v=u8t8g8lU4ms


ABIOTIC (USA) techniczny death metal
***
Amerykanie z Miami są stosunkowo świeżym projektem na światowej mapie death metalu. Zespół powstał w 2010 roku, jednak ich rozwój jest niezwykle dynamiczny. Swoim oryginalnym stylem szybko zaskarbili sobie serca fanów i bardzo szybko nawiązali współpracę z wytwórnią Metal Blade Records. Grupa wcześniej była znana jako Behold the Ruins. W 2011 roku wydali własnym nakładem swoją debiutancką EPkę nazwaną "A Universal Plague". W październiku 2012 roku grupa wydała swój pierwszy album długogrający pt. „Symbiosis”, już za pośrednictwem swojego aktualnego wydawcy. W roku 2015 uraczyli nas znakomitym albumem „Casuistry”, który jednogłośnie został przez krytyków okrzyknięty rewelacyjnym zbiorem technicznych, gitarowych fajerwerków, ciekawych partii perkusyjnych i głębokiego wokalu frontmana Travisa Bartoska.

https://www.facebook.com/Abioticfl/
„Cast Into The Depths”
https://www.youtube.com/watch?v=jr-sNO8MBy0

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK