Biletomat Koncerty Warszawa Thomas Dybdahl, Warszawa

Koncerty: Thomas Dybdahl, Warszawa

Bilety na koncert

Thomas Dybdahl, Warszawa

termin

Wt, 16 Maj 2017 godz. 20:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 15 maj 2017 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Wt, 16 maj 2017 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Thomas Dybdahl w Warszawie

Thomas Dybdahl

wejście: 19:00, start: 20:00

Thomas Dybdahl w maju na dwóch koncertach! Artysta przyjedzie do Polski i zagra 15 maja w poznańskiej Meskalinie i 16 maja w Grizzly Gin Bar w Warszawie!

Karierę solową Thomas Dybdahl rozpoczął w 2000 roku, kiedy po odejściu z grupy Quadraphonics, wydał EP-kę pod tytułem "Bird". W początkach solowej działalności muzyk nie odnosił wielu sukcesów, jednak wszystko zmieniło się wraz z premierą debiutanckiego krążka – "...That Great October Sound". Płyta okazała się ogromnym sukcesem w rodzimym kraju muzyka, a o Dybdahlu zaczęto mówić także poza jego granicami. Muzyka porównywano między innymi do Nicka Cave’a czy Jeffa Buckley'a. Kolejne wydawnictwa przyniosły artyście jeszcze większą popularność i wiele nagród, m.in. nominację do nagrody Grammy.

Obecnie Dybdahl kończy swoją siódmą solową płytę „The Great Plains”, której premiera przewidziana jest na 24 lutego. Na polskich koncertach zaprezentuje więc najnowszy materiał!
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.