Biletomat Koncerty Thurston Moore Band

Koncerty: Thurston Moore Band

Bilety na koncert

Thurston Moore Band

termin

Czw, 19 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 18 lis 2015 23:59

69 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Thurston Moore Band w klubie Proxima!

Thurston Moore Band

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Thurstona Moore’a! Muzyk znany przede wszystkim jako założyciel kultowej grupy Sonic Youth wystąpi w Warszawie 19 listopada w klubie Proxima.

wejście: 19:00, start: 20:00

Thurston Moore wyprowadził się do Nowego Jorku w 1976 roku, w wieku 18 lat, żeby grać punk rocka. Na początku lat 80. wspólnie z Kim Gordon założył grupę Sonic Youth, jeden z najważniejszych zespołów tamtejszej sceny, którego wpływu na muzykę nie da się przecenić, i który do dziś inspiruje kolejne pokolenia muzyków. Sonic Youth wydali kilkanaście albumów studyjnych, a to zaledwie część dyskografii Moore’a, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Yoko Ono czy R.E.M, a także albumy solowe.

Pod koniec września ubiegłego roku na rynku ukazała się najnowsza płyta Moore’a – „The Best Day” – uważana za jeden z najlepszych solowych krążków muzyka. To właśnie w ramach jej promocji Thurston Moore Band wystąpią w Warszawie.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK