Biletomat Koncerty Poznań Thy Art Is Murder + Fallujah

Koncerty: Thy Art Is Murder + Fallujah

Bilety na koncert

Thy Art Is Murder + Fallujah

termin

Pon, 04 lipca 2016 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 03 lip 2016 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 04 lip 2016 17:00

69 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Thy Art Is Murder zagrają w Poznaniu

THY ART IS MURDER
FALLUJAH

Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert australijskiego tyrana deathcore’owego - Thy Art Is Murder!

Wraz z nimi, już 4 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, pojawi się amerykańska Fallujah, czyli metalowy as w talii wytwórni Nuclear Blast. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ Australijczycy będą w Polsce po raz pierwszy z albumem „Holy War”, natomiast Fallujah ma zaplanowaną premierę nowej płyty „Dreamless” na 29 kwietnia, którą będzie promować w ramach trasy The Coffin Dragger Tour 2016!

THY ART IS MURDER (Nuclear Blast) - deathcore/death metal

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. Album „Hate” debiutował na 35. miejscu ARIA Charts (australijski odpowiednik polskiej listy OLiS), będąc jednocześnie pierwszą płytą z gatunku, której udało przebić się do pierwszej czterdziestki tego zestawienia. Sukces „Hate” w rodzimym kraju zaowocował podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast, która podjęła się dystrybucji płyty poza Australią. Kolejnym ich albumem, jeszcze bardziej dojrzałym muzycznie, była wydana w czerwcu 2015r. płyta „Holy War”. Barbarzyńskie riffy, znakomite technicznie kompozycje gitarowe i ciężki wokal - to wszystko cechuje Thy Art Is Murder! Ich ostatni album, niezwykle kontrowersyjny, zawędrował na 7 miejsce australijskiej listy sprzedaży, a w USA na 82 miejsce. Na rok 2015 i 2016 zostali wybrani jako główny support Parkway Drive na trasie po całym świecie, promującej ich album IRE. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, od tamtej chwili wszyscy fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowego nazwiska w składzie Thy Art Is Murder.

https://www.facebook.com/thyartismurder/

FALLUJAH (Nuclear Blast) - techniczny death metal/deathcore

Fallujah to amerykański zespół założony w 2007 roku w San Francisco. Nazywani pionierami subgatunku „atmospheric death metal”. W swoim dorobku posiadają 2 dema, 2 EPki i 2 albumy długogrające - „The Harvest Wombs” i „The Flesh Prevails”, który jest ich ostatnim dziełem z 2014 roku. Wielu fanów gatunku upatruje w nich nadzieję ekstremalnego metalu. Z niesamowitą precyzją łączą ciężkie death metalowe brzmienia zawarte w niezwykłych technicznie riffach z progresywnymi melodiami, pozwalającymi złapać chwilkę oddechu w ich twórczości. Supportowali na trasach tak uznane marki jak Suffocation, Hate Eternal, Goatwhore czy The Black Dahlia Murder. W styczniu 2015 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast, co jest bez wątpienia ogromnym krokiem naprzód w ich karierze. Pierwszych skutków tej współpracy doświadczymy już wkrótce, bo 29 kwietnia - na tę datę zaplanowana jest premiera ich najnowszego albumu „Dreamless”.

https://www.facebook.com/fallujahofficial/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK