Biletomat Koncerty Thy Art Is Murder + Fallujah

Koncerty: Thy Art Is Murder + Fallujah

Bilety na koncert

Thy Art Is Murder + Fallujah

termin

Pon, 04 lipca 2016 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 03 lip 2016 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 04 lip 2016 17:00

69 PLN

Wyprzedane 

📄Thy Art Is Murder zagrają w Poznaniu

THY ART IS MURDER
FALLUJAH

Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert australijskiego tyrana deathcore’owego - Thy Art Is Murder!

Wraz z nimi, już 4 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, pojawi się amerykańska Fallujah, czyli metalowy as w talii wytwórni Nuclear Blast. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ Australijczycy będą w Polsce po raz pierwszy z albumem „Holy War”, natomiast Fallujah ma zaplanowaną premierę nowej płyty „Dreamless” na 29 kwietnia, którą będzie promować w ramach trasy The Coffin Dragger Tour 2016!

THY ART IS MURDER (Nuclear Blast) - deathcore/death metal

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. Album „Hate” debiutował na 35. miejscu ARIA Charts (australijski odpowiednik polskiej listy OLiS), będąc jednocześnie pierwszą płytą z gatunku, której udało przebić się do pierwszej czterdziestki tego zestawienia. Sukces „Hate” w rodzimym kraju zaowocował podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast, która podjęła się dystrybucji płyty poza Australią. Kolejnym ich albumem, jeszcze bardziej dojrzałym muzycznie, była wydana w czerwcu 2015r. płyta „Holy War”. Barbarzyńskie riffy, znakomite technicznie kompozycje gitarowe i ciężki wokal - to wszystko cechuje Thy Art Is Murder! Ich ostatni album, niezwykle kontrowersyjny, zawędrował na 7 miejsce australijskiej listy sprzedaży, a w USA na 82 miejsce. Na rok 2015 i 2016 zostali wybrani jako główny support Parkway Drive na trasie po całym świecie, promującej ich album IRE. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, od tamtej chwili wszyscy fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowego nazwiska w składzie Thy Art Is Murder.

https://www.facebook.com/thyartismurder/

FALLUJAH (Nuclear Blast) - techniczny death metal/deathcore

Fallujah to amerykański zespół założony w 2007 roku w San Francisco. Nazywani pionierami subgatunku „atmospheric death metal”. W swoim dorobku posiadają 2 dema, 2 EPki i 2 albumy długogrające - „The Harvest Wombs” i „The Flesh Prevails”, który jest ich ostatnim dziełem z 2014 roku. Wielu fanów gatunku upatruje w nich nadzieję ekstremalnego metalu. Z niesamowitą precyzją łączą ciężkie death metalowe brzmienia zawarte w niezwykłych technicznie riffach z progresywnymi melodiami, pozwalającymi złapać chwilkę oddechu w ich twórczości. Supportowali na trasach tak uznane marki jak Suffocation, Hate Eternal, Goatwhore czy The Black Dahlia Murder. W styczniu 2015 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast, co jest bez wątpienia ogromnym krokiem naprzód w ich karierze. Pierwszych skutków tej współpracy doświadczymy już wkrótce, bo 29 kwietnia - na tę datę zaplanowana jest premiera ich najnowszego albumu „Dreamless”.

https://www.facebook.com/fallujahofficial/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK