Biletomat Koncerty Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

termin

So, 12 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.


 

📄Tinie Tempah na koncercie w warszawskiej Progresji!

Tinie Tempah

Z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Tinie Tempah odwołuje swój koncert w Warszawie. Wiąże się to z opóźnieniem premiery nowej płyty artysty, a co za tym idzie – przesunięciem jego trasy po Europie na rok 2017. Niestety ze względu na wcześniejsze zobowiązania w tym czasie, Polski nie udało się włączyć w trasę. Jednak nie martwcie się – Tinie obiecał, że niedługo do nas wróci!


 

Agencja Follow The Step z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert jednego z najgorętszych artystów światowej sceny muzycznej - Tinie Tempah, który już w listopadzie tego roku zawita z powrotem do Polski! Koncert odbędzie się 12 listopada w warszawskim klubie Progresja.

27-letni brytyjski raper swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2005 roku, a dwa lata później stworzył markę Disturbing London związaną z muzyką i modą. Ogromną popularność na całym świecie przyniósł mu wydany w 2010 roku krążek „Disc-Overy”, na którym znalazły się takie hity, jak „Pass Out” czy „Written In The Stars”.

Idąc za sukcesem albumu, Tinie miał okazję dzielić scenę z wieloma artystami – m.in. supportując Rihannę, Jay-Z czy Chase & Status, występować na czołowych festiwalach – m.in. Coachella czy Glastonbury a także współpracować z takimi nazwiskami jak Wiz Khalifa, Soulja Boy czy Ellie Goulding.

W 2013 ukazał się drugi album artysty pt. „Demonstration”, który zawierał tak popularne utwory, jak m.in. „Trampoline” (z Diplo i 2 Chainz), czy „Children Of The Sun” z udziałem Johna Martina. Inni artyści, których również możemy usłyszeć na krążku, to m.in. Ella Eyre, Big Sean i Paloma Faith.

Po 3 latach od koncertu na Orange Warsaw Festival, raper nareszcie powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Youth”. Już dziś znamy trzy single pochodzące z płyty, czyli „Not Letting Go” z udziałem Jess Glynne, „Girls Like” ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson, a także dopiero wydany utwór „Mamacita”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK