Biletomat Koncerty Warszawa Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY!

termin

So, 12 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Tinie Tempah - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Tinie Tempah na koncercie w warszawskiej Progresji!

Tinie Tempah

Z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Tinie Tempah odwołuje swój koncert w Warszawie. Wiąże się to z opóźnieniem premiery nowej płyty artysty, a co za tym idzie – przesunięciem jego trasy po Europie na rok 2017. Niestety ze względu na wcześniejsze zobowiązania w tym czasie, Polski nie udało się włączyć w trasę. Jednak nie martwcie się – Tinie obiecał, że niedługo do nas wróci!


 

Agencja Follow The Step z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert jednego z najgorętszych artystów światowej sceny muzycznej - Tinie Tempah, który już w listopadzie tego roku zawita z powrotem do Polski! Koncert odbędzie się 12 listopada w warszawskim klubie Progresja.

27-letni brytyjski raper swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2005 roku, a dwa lata później stworzył markę Disturbing London związaną z muzyką i modą. Ogromną popularność na całym świecie przyniósł mu wydany w 2010 roku krążek „Disc-Overy”, na którym znalazły się takie hity, jak „Pass Out” czy „Written In The Stars”.

Idąc za sukcesem albumu, Tinie miał okazję dzielić scenę z wieloma artystami – m.in. supportując Rihannę, Jay-Z czy Chase & Status, występować na czołowych festiwalach – m.in. Coachella czy Glastonbury a także współpracować z takimi nazwiskami jak Wiz Khalifa, Soulja Boy czy Ellie Goulding.

W 2013 ukazał się drugi album artysty pt. „Demonstration”, który zawierał tak popularne utwory, jak m.in. „Trampoline” (z Diplo i 2 Chainz), czy „Children Of The Sun” z udziałem Johna Martina. Inni artyści, których również możemy usłyszeć na krążku, to m.in. Ella Eyre, Big Sean i Paloma Faith.

Po 3 latach od koncertu na Orange Warsaw Festival, raper nareszcie powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Youth”. Już dziś znamy trzy single pochodzące z płyty, czyli „Not Letting Go” z udziałem Jess Glynne, „Girls Like” ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson, a także dopiero wydany utwór „Mamacita”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK