Biletomat Koncerty Warszawa Today Is The Day

Koncerty: Today Is The Day

Bilety na koncert

Today Is The Day

termin

Pt, 12 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Today Is The Day w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Today Is The Day wystąpią w Warszawie

Today Is The Day
Support: Rogi

W związku z problemami rodzinnymi Trevora Thomas’a basisty zespołu TODAY IS THE DAY europejska część trasy zostaje odwołana. Także koncert zaplanowany na 12.06 w Warszawie (Hydrozagadka) nie odbędzie się. Nie została podana nowa data imprezy. Bilety można zwracać w punktach zakupu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Poniżej oficjalne oświadczenie zespołu:

“Due to circumstances beyond our control, our European Tour during May 29th-June 21st has been canceled. At 3 PM on Friday May 22nd, our bassist Grandmother who raised him went into a deep coma.
We are absolutely destroyed about this for our friend and bandmate. We are extremely sorry for any inconvenience. – TITD”Kultowy Today is the day wraca do Polski! Eksperymentalny terror noise-metal w amerykańskim wydaniu to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów takich składów, jak choćby Neurosis, Cult of Luna czy Napalm Death. Zespół ten, od ponad 20 lat, przełamuje schematy na scenie hardcorowej i metalowej. Ekipa Steve'a Austina zawita już 12 czerwca do warszawskiego klubu Hydrozagadka! 

Today Is the Day powstał w 1992 z inicjatywy Steve`a Austina, którego riffy to niesłychana fuzja eksperymentalnych dźwięków. Muzyka ekipy rodem z Nashville to nietuzinkowy mariaż metalu, noise'u, psychedelii i rocka w wyjątkowo perfidnym wydaniu. Po ponad dwóch dekadach na scenie TITD są postrzegani przez fanów za jedną z najbardziej unikalnych i wpływowych formacji gitarowej ekstremy na świecie. W trakcie swojej długoletniej historii mogą pochwalić się współpracą z takimi wytwórniami, jak: Relapse Records oraz (Noise) Amphetamine Reptile oraz muzykami tej klasy co Brann Dailor (Mastodon), Bill Kelliher (Mastodon), czy Marshall Kilpatrick (The Esoteric).

Po kilku latach przerwy Amerykanie z Austinem na czele powracają do Polski, żeby zagrać swój jedyny koncert w warszawskiej Hydrozagadce, który odbędzie się już 12 czerwca.

SUPPORT:

ROGI - one man army of doom, jak określa swój projekt Bartek Rogalewicz, były gitarzysta awangardowo-grindcore'owej supergrupy NYIA. ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i skrajnie przesterowanej gitarze, w towarzystwie opętańczych krzyków. Flames cure what medicine does not heal!

https://www.facebook.com/cult.of.rogi

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK