Biletomat Koncerty TOKIO HOTEL

Koncerty: TOKIO HOTEL

Bilety na koncert

TOKIO HOTEL

termin

Śr, 12 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


General Admision

General Admision

dostępna do
Śr, 12 kwi 2017 16:00

180 PLN

Wyprzedane 

📄Tokio Hotel wraca do Warszawy!

TOKIO HOTEL

12 kwietnia zespół wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w stołecznej Progresji w ramach trasy The DREAM MACHINE WORLD TOUR 2017!

Tokio Hotel powraca! W 2017 roku znów będą podbijać sceny na całym świecie jedną z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych roku. Ostatni album ”Kings of Suburbia” i 50 niesamowitych występów na żywo w ponad 20 krajach na całym świecie, zachwyciło zarówno fanów jak i krytyków. Krążek szybko zdobył status złotego, osiągając pierwszą pozycję na listach przebojów w 30 krajach, a w kolejnych 17-stu trafił do pierwszej piątki.

Tokio Hotel zdobyło wiele międzynarodowych nagród, takich jak: US MTV VMA Moonman, European Music Awards, MTV Latin Music Awards a także MTV Japan Music Award. Sprzedali aż 7 milionów płyt na całym świecie, a część z nich zyskała status platynowych w 68 krajach.

Dominujący od ponad dekady na międzynarodowej scenie muzycznej, Tokio Hotel wie jak zaskoczyć. Ten elektro kwartet i tym razem obiecuje niespodziankę swoim fanom. Wiezie bowiem ze sobą niezwykłą produkcję pod tajemniczym tytułem ”DREAM MACHINE’’. Oczywiście nie zabraknie dobrze znanych hitów zespołu, ale Panowie chcą pokazać także swoją nową synthpopową odsłonę. Ich ostatnie projekty artystyczne wciąż jeszcze są tajemnicą i Bill Kaulitz nie chce na razie zdradzać szczegółów: “Nasze nowe utwory są bezpiecznie ukryte. Nikt ich jeszcze nie słyszał i tak pozostanie! Nasza najnowsza płyta będzie wyjątkowa. Zupełnie inna od tego co robiliśmy do tej pory. Włożyliśmy w nią całą swoją duszę”.

Przygotowania do trasy trwają już od wielu miesięcy. “Po prostu muszę występować. To jedyny powód dla którego żyję. Jeśli długo nie ma mnie na scenie, czuję że coś jest nie tak.” – kwituje wokalista. Inauguracyjny koncert trasy ‘’Dream Machine World Tour” odbędzie się 12 marca 2017 roku w Londynie. Następnie Tokio Hotel odwiedzi 29 miast Europy i Rosji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK