Biletomat Koncerty Trentemoller

Koncerty: Trentemoller

Bilety na koncert

Trentemoller

termin

Pon, 06 lutego 2017 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 05 lut 2017 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 06 lut 2017 13:10

120 PLN

Wyprzedane 

📄Trentemoller w Poznaniu!

Trentemoller

Zmiana miejsca koncertu! Z przyczyn organizacyjnych koncert zostaje przeniesiony z Hali nr 2 MTP do Sali Wielkiej w CK Zamek!

Agencja Go Ahead i CK Zamek zapraszają na koncert Trentemøller! Występ odbędzie się 6 lutego w Poznaniu, w Sali Wielkiej CK Zamek! Trentemøller słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Nie mamy wątpliwości, że nadchodząca trasa tylko was w tym upewni!

19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - TOM and His Computer
21:00 - Trentemøller

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki. W 2006 roku nagrał przełomowy, debiutancki album “The Last Resort”. Liczne nominacje krążka do tytułu albumu roku sprawiły, że artysta stał się rozpoznawalny na całym świecie. W 2007 roku Trentemøller utworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie. Kolejne albumy, “Into The Great Wide Yonder” z 2010 roku I “Lost” z 2013 pogłębiały tylko uznanie fanów I krytyków. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje mogliście usłyszeć w filmie “Skóra w której żyję” Pedro Almodóvara. We wrześniu tego roku Trentemøller wydał pod szyldem własnej wytwórni In My Room czwarty długogrający album, zatytułowany “Fixion”. W najnowszym wydawnictwie Duńczyk zachwyca eklektycznymi brzmieniami, od The Cure po taneczne basy. Na płycie nie brakuje również kobiecych wokali – w dwóch kawałkach usłyszeć można Jehnny Beth, wokalistkę Savages.
Koncerty w Polsce będą niepowtarzalną okazją, by zobaczyć i usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty w wykonaniu pięcioosobowego składu!

Znamy projekt, który wystąpi w roli supportu przed koncertami Trentemøllera w Poznaniu i Warszawie! Będzie to TOM And His Computer!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Trentemoller

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK