Biletomat Koncerty Trentemoller

Koncerty: Trentemoller

Bilety na koncert

Trentemoller

termin

Pon, 06 lutego 2017 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 05 lut 2017 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 06 lut 2017 13:10

120 PLN

Wyprzedane 

📄Trentemoller w Poznaniu!

Trentemoller

Zmiana miejsca koncertu! Z przyczyn organizacyjnych koncert zostaje przeniesiony z Hali nr 2 MTP do Sali Wielkiej w CK Zamek!

Agencja Go Ahead i CK Zamek zapraszają na koncert Trentemøller! Występ odbędzie się 6 lutego w Poznaniu, w Sali Wielkiej CK Zamek! Trentemøller słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Nie mamy wątpliwości, że nadchodząca trasa tylko was w tym upewni!

19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - TOM and His Computer
21:00 - Trentemøller

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki. W 2006 roku nagrał przełomowy, debiutancki album “The Last Resort”. Liczne nominacje krążka do tytułu albumu roku sprawiły, że artysta stał się rozpoznawalny na całym świecie. W 2007 roku Trentemøller utworzył live band, z którym do tej pory zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie. Kolejne albumy, “Into The Great Wide Yonder” z 2010 roku I “Lost” z 2013 pogłębiały tylko uznanie fanów I krytyków. W ostatnich latach artysta współpracował m.in. z Depeche Mode, Mobym czy Röyksopp, a jego kompozycje mogliście usłyszeć w filmie “Skóra w której żyję” Pedro Almodóvara. We wrześniu tego roku Trentemøller wydał pod szyldem własnej wytwórni In My Room czwarty długogrający album, zatytułowany “Fixion”. W najnowszym wydawnictwie Duńczyk zachwyca eklektycznymi brzmieniami, od The Cure po taneczne basy. Na płycie nie brakuje również kobiecych wokali – w dwóch kawałkach usłyszeć można Jehnny Beth, wokalistkę Savages.
Koncerty w Polsce będą niepowtarzalną okazją, by zobaczyć i usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty w wykonaniu pięcioosobowego składu!

Znamy projekt, który wystąpi w roli supportu przed koncertami Trentemøllera w Poznaniu i Warszawie! Będzie to TOM And His Computer!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Trentemoller