Biletomat Koncerty Tymon & The Transistors

Koncerty: Tymon & The Transistors

Bilety na koncert

Tymon & The Transistors

termin

Pt, 18 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

OHM Club - Manufaktura Budynek Starej Elektrowni
ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź

organizator

OHM Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Tymon & The Transistors w innym terminie i miejscu.


 

📄Tymon & The Transistors w Łodzi!

Tymon & The Transistors

UWAGA! Nowa data konceru: 18.11.2016

otwarcie drzwi: 19:00 

start koncertu: 20:00 

Grupa Tymon & The Transitors została powołana do życia latem 2002 roku w mazurskim Olecku. Tymon Tymański pracował wówczas nad muzyką do głośnego filmu „Wesele” i potrzebował zespołu, który miał wykonywać piosenki na koncertach.

Tranzystory nie załapały się co prawda do samego obrazka, ale ich soundtrack okazał się sporym hitem, wygrywając Orła Akademii Filmowej 2003 oraz Zlotą Kaczkę czasopisma „Film”. W 2006 kwartet nagrał drugą plytę pt. „Don’t Panic! We’re From Poland”, która, oprócz kompozycji Tymańskiego, zawierała kilka kolejnych utworów, które lider napisał wspolnie z Robertem Brylewskim. Ikoną polskiego rocka alternatywnego.

Współpraca Tranzystórow z Brylewskim jest zresztą stała cechą płyt grupy; słynny Afa wrocił jako współtworca ich szóstej płyty pt.”Polskie gówno” oraz jeden z głównych bohaterów filmu pod tym samym tytułem. W 2009 T & TT wydali album pt. „Bigos Heart”, na których gośćmi specjalnymi byli Leszek Możdżer i Grzegorz Halama. w 2010 rzeczona płyta wygrała Fryderyka w kategorii Alternatywny Album Roku. Równocześnie w 2008 roku Tymański wraz z zespołem zaczął pracować nad swoistym opus magnum, wspomnianym wcześniej prześmiewczym muscalem pt. „Polskie gówno”, który po wielu perypetiach doczekał się premiery i kinowego debiutu w lutym 2015, otrzymując nagrodę w kategorii Inne Spojrzenie na Polskim Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz dwa laury na koszalińskim festiwalu „Młodzi i film” (Grand Prix i nagroda za muzykę).

Skład zespołu:
Tymon Tymański – gitara, głos,
Marcin Gałązka – gitara, głos,
Michał Ciesielski – saksofony, głos,
Dawid Lipka – trąbka, głos,
Szymon Burnos – instrumenty klawiszowe, głos,
Arkadiusz Kraśniewski – gitara basowa, głos,
Roman Ślefarski – perkusja

OHM Club - Nowe miejsce na rozrywkowej mapie Łodzi
Sklepy, restauracje, kawiarnie, a przede wszystkim dawne, zabytkowe pofabryczne budynki i rynek. To tylko niektóre z elementów, za które łodzianie kochają Manufakturę. Teraz będzie jeszcze jeden powód, aby zostać w niej na dłużej – na Rynku otworzy się Klub OHM. Klub OHM to nowy klub muzyczny, który znajduje się w samym centrum Łodzi na Rynku Manufaktury. Jego wystrój nawiązywać będzie do historycznej przestrzeni – postindustrialne wnętrze nabiorą nowego charakteru dzięki m.in. renowacji zabytkowych elementów tj. podłoga, okna czy żyrandol. Na odwiedzających czeka także nowoczesny bar, który w swojej ofercie ma bogaty wybór drinków. Klub OHM oferuje odwiedzającym zabawę na parkiecie do białego rana, ale także niezapomniane emocje w trakcie koncertów na żywo. W okresie od października do grudnia na klubowej scenie wystąpią tacy artyści jak: Tymon Tymański, Rebeka, Julia Marcell, Natalia Przybysz, Sonia Miki, Reni Jusis, Mikromusic czy BOKKA. Do wejścia na koncert uprawniać będą bilety.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!