Biletomat Koncerty UNEARTH

Koncerty: UNEARTH

Bilety na koncert

UNEARTH

termin

Pon, 22 sierpnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia UNEARTH w innym terminie i miejscu.


 

📄Unearth powracają do Polski

UNEARTH

Agencja PW Events zaprasza na jedyny koncert w Polsce podczas letniej trasy europejskiej, metalcorowej ikony z Massachusetts, UNEARTH! Amerykańscy muzycy zagrają już 22.08 w warszawskiej Hydrozagadce i będzie to ich pierwszy koncert w naszym kraju jako headlinera.

Po świetnym przyjęciu na zeszłorocznych Ursynaliach, ekipa Trevora Phippsa wraca do nas na koncert klubowy. Muzycy wciąż promują swój ostatni album „Watchers of Rule” z 2014 roku, który w USA dotarł na 25 miejsce listy Billboard Independent Albums.

UNEARTH (USA, Century Media) - metalcore

Swoją przygodę z muzyką na poważnie Amerykanie rozpoczęli w 1998 roku. W tym roku osiągnęli pełnoletniość i te urodziny są bez wątpienia świetną okazją do wizyty w Polsce, na pierwszym koncercie w roli headlinera. Wszystko zaczęło się od debiutanckiego albumu grupy „The Stings of Conscience”, który odbił się głośnym echem w podziemnej scenie metalcore'owej. Ich muzyka to połączenie nowoczesnego metalu i hardcore'u, jednak często wykraczają poza granice gatunku, jak np. w swoim albumie „III: In the Eyes of Fire”, gdzie wprowadzili trochę thrashmetalowego brzmienia. Znani są również z niebanalnych umiejętności gry na gitarze, jako że gitarzyści grają na siedmiostrunowych gitarach, podczas gdy basista korzysta z pięciostrunowego basu. Aktualnie ich bogatą, 6-płytową dyskografię zamyka album „Watchers of Rule” z 2014 roku. Za wszystkie ich albumy, produkcyjnie, odpowiada gitarzysta Killswitch Engage, Adam Dutkiewicz (August Burns Red, Underoath, A Day To Remember) i legendarny Terry Date (Pantera, Deftones, Soundgarden). Na koncie mają tak znane festiwale jak With Full Force, Wacken, Graspop, Hellfest, Loud Park, czy też udział w tak dużych trasach koncertowych jak Rockstar Mayhem, Never Say Die!, Metal Hammer’s Defenders of the Faith Tour, Soundwave czy Persistence Tour. Mimo upływu lat, Ci panowie są nadal w znakomitej formie, a ich koncerty to niesamowite pokazy żywiołowości i upustu energii. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji o tym sami się przekonać - nie możecie przegapić sierpniowej daty w Warszawie!

https://www.facebook.com/unearthofficial/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK