Biletomat Koncerty Poznań VNM & W.E.N.A.

Koncerty: VNM & W.E.N.A.

Bilety na koncert

VNM & W.E.N.A.

termin

Pt, 04 Kwiecień 2014 godz. 20:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 21 marz 2014 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 03 kwie 2014 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 04 kwie 2014 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert VNM & W.E.N.A. w Poznaniu

VNM & W.E.N.A.

4 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się koncert dwóch wyjątkowych postaci na naszej rodzimej scenie Hip-Hop - VNM & W.E.N.A.

VNM pochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. VNM zdobył pewien rozgłos dopiero w 2005 roku, kiedy ze swoim składem 834 wygrał konkurs na najlepsze demo organizowany przez szczecińską audycję radiową Wudoo. Jego talent dostrzegł wtedy Sokół (Zip Skład, WWO, TPWC) i zaproponował nagranie wspólnego kawałka „Nie muszę”, który słuchacze mogli usłyszeć na początku 2008 roku. Rok później ukazała się najnowsza produkcja rapera – „Niuskul Mixtape 2009”. W tym samym roku VNM wziął udział w nagraniach składanki „Prosto Mixtape 600V” – kultowej pozycji w katalogu Prosto Label. W lipcu 2010 roku podpisał swój pierwszy w życiu kontrakt z wytwórnią płytową. Jego dziesiąty już, a zarazem pierwszy oficjalnie wydany album, ukazał się 17.01.2011.

VNM w ciągu swej dziesięcioletniej działalności występował we wspólnych kawałkach między innymi z Sokołem, HIFI Bandą, Pezetem, Mesem, Fokusem, Donguralesko, Małolatem, Onarem, Pyskatym, Eldo, Erosem, z DJ-ami: Twisterem, Ike, Medykiem i Proxem, na bitach producentów: 7inch (Niemcy), Drumkidz (Niemcy), Matheo, SoDrumatic, Magiery, DJ-a Story, R.J. Majewskiego czy Kazzushiego.

W.E.N.A. znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Działalność muzyczną podjął pod koniec lat 90tych.
W 2005 roku artysta rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł "Wyższe Dobro". Album wydany własnym nakładem odbił się szerokim echem na niezależnej scenie muzycznej, zyskując jednocześnie uznanie przedstawicieli tzw. „mainstream’owego” nurtu muzyki Rap.

Pod koniec 2008 roku Wudoe związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy tria był album "Duże Rzeczy". Projekt, ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość szybko zyskał popularność, doprowadzając tym samym do wielu koncertów grupy na terenie całego kraju.

W 2011 roku W.E.N.A. debiutował pierwszym, legalnym, albumem długogrającym pt. "Dalekie Zbliżenia", który ukazał się nakładem niezależnej wytwórni Aptaun Records i okazał się jedną z najlepiej przyjętych płyt w 2011 roku.

W lipcu 2013 nakładem tej samej wytwórni ukazał się album "Nowa Ziemia", przy którym Wudoe współpracował wyłącznie z jednym producentem - Stoną. Album, ze względu na bardzo rozbudowaną i bogatą warstwę muzyczną oraz widoczne zmiany w stylistyce artystycznej, jaką wcześniej prezentował Wudoe, stał się bardzo głośnym tytułem fonograficznym w 2013 roku. Krążek debiutował na siódmym miejscu Olis, by w kolejnym tygodniu znaleźć się na trzeciej pozycji.

Obecnie Wudoe to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów, W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.