Biletomat Koncerty Poznań WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Koncerty: WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Bilety na koncert

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

termin

So, 06 Styczeń 2018 godz. 20:00

miejsce

Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety


Standard (miejsce siedzące)

I PULA

dostępna do
Pt, 05 sty 2018 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Waglewski / Fisz / Emade wystąpią w Poznaniu - KONCERT WYPRZEDANY!

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

KONCERT WYPRZEDANY!

Rodzinny projekt Waglewski Fisz Emade powraca do Poznania, by w Auli Artis zaprezentować swój drugi album 'Matka, Syn, Bóg'. Oczywiście nie zabraknie też kompozycji z ich debiutanckiej płyty 'Męska Muzyka'.

Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe.
Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.

„Ojciec” na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ROTYmNckBCw

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.