Biletomat Koncerty Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

Koncerty: Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

Bilety na koncert

Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

termin

Czw, 31 grudnia 2015 godz. 21:00

miejsce

Sala Gotycka
ul. Purkyniego 1, 50-155 Wrocław

organizator

Stary Klasztor

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 gru 2015 21:52

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 31 gru 2015 23:59

99 PLN

Wyprzedane 

📄Impreza sylwestrowa z rezydentami klubu Watergate

Matthias Meyer / liebe*detail (Official), Cécille Records, Watergate
Ruede Hagelstein / watergate club "official", Upon You Records
myself / Suck My Bass
Jacek Grzebisz & Kuba Korta / Suck My Bass
Juerga / Urbanum

Suck My Bass & Urbanum prezentują :

Zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego roku! Specjalista od sylwestrowych spotkań - Suck My Bass przy wsparciu Urbanum juz po raz czwarty organizuje Behind The Mask!

Po oszałamiającym sukcesie ubiegłorocznej edycji, w której to rezydenci jednego z najlepszych klubów świata - berlińskiego Watergate bawili się u nas tak dobrze, że nie chcieli wracać, kwestią czasu było tylko to aby zawitali do nas ponownie. Po propozycji z ich strony wiedzieliśmy od razu, że sylwester 2015/2016 będzie jeszcze grubszy niż roku temu!

Tym razem w ramach Watergate Showcase wystąpi dwóch rozrywanych przez klubowe parkiety przedstawicieli tego kultowego klubu. Matthias Meyer, perełka w kolekcji Watergate. Artysta zmysłowy, często porównywany do Mano Le Tough, w którego setach można odnaleźć nutę romantyzmu i parkietowego szaleństwa. Ostatnie wydania pozwoliły mu uzyskać status jednego z najbardziej pożądanych artystów Watergate, dlatego jego kalendarz wypełniony jest po brzegi wizytami w najlepszych klubach świata.

Rok temu Ruede Hagelstein bawił się tak świetnie, że w tym roku nie mógł się doczekać powrotu. Ostatni czas spędził najbardziej produktywnie jak się dało, a to za sprawą wydanego albumu "Apophenia", z którym objechal pół świata, a jego akcje poszybowaly jeszcze bardziej w górę! Będzie zatem miał do zaprezentowania mnóstwo nowego materiału ze swojego studia!

Na scenie partnerować im będą rezydenci Suck My Bass oraz Sali Gotyckiej, którzy zadbają o to aby klimat tego wieczoru kipiał taką elektroniką jaką kocha się we Wrocławiu!

Po raz czwarty sięgamy po temat Behind The Mask, w ramach którego dołożymy dekoracje, wizualizacje i światła, które zarówno w oryginalnym klubie Watergate jak i na ubiegłorocznej edycji zrobiły taka robotę!

Panie, Panowie przedstawiamy event, z którego możemy być dumni we Wrocławiu. Publikę, o której jest już głośno w Europie, a gwiazdy chcą do nas koniecznie wracać! Do zobaczenia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK