Biletomat Koncerty Wrocław Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

Koncerty: Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

Bilety na koncert

Watergate Showcase NYE: Behind The Mask vol. 4

termin

Czw, 31 grudnia 2015 godz. 21:00

miejsce

Sala Gotycka
ul. Purkyniego 1, 50-155 Wrocław

organizator

Stary Klasztor

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 19 gru 2015 21:52

79 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 31 gru 2015 23:59

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Impreza sylwestrowa z rezydentami klubu Watergate

Matthias Meyer / liebe*detail (Official), Cécille Records, Watergate
Ruede Hagelstein / watergate club "official", Upon You Records
myself / Suck My Bass
Jacek Grzebisz & Kuba Korta / Suck My Bass
Juerga / Urbanum

Suck My Bass & Urbanum prezentują :

Zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego roku! Specjalista od sylwestrowych spotkań - Suck My Bass przy wsparciu Urbanum juz po raz czwarty organizuje Behind The Mask!

Po oszałamiającym sukcesie ubiegłorocznej edycji, w której to rezydenci jednego z najlepszych klubów świata - berlińskiego Watergate bawili się u nas tak dobrze, że nie chcieli wracać, kwestią czasu było tylko to aby zawitali do nas ponownie. Po propozycji z ich strony wiedzieliśmy od razu, że sylwester 2015/2016 będzie jeszcze grubszy niż roku temu!

Tym razem w ramach Watergate Showcase wystąpi dwóch rozrywanych przez klubowe parkiety przedstawicieli tego kultowego klubu. Matthias Meyer, perełka w kolekcji Watergate. Artysta zmysłowy, często porównywany do Mano Le Tough, w którego setach można odnaleźć nutę romantyzmu i parkietowego szaleństwa. Ostatnie wydania pozwoliły mu uzyskać status jednego z najbardziej pożądanych artystów Watergate, dlatego jego kalendarz wypełniony jest po brzegi wizytami w najlepszych klubach świata.

Rok temu Ruede Hagelstein bawił się tak świetnie, że w tym roku nie mógł się doczekać powrotu. Ostatni czas spędził najbardziej produktywnie jak się dało, a to za sprawą wydanego albumu "Apophenia", z którym objechal pół świata, a jego akcje poszybowaly jeszcze bardziej w górę! Będzie zatem miał do zaprezentowania mnóstwo nowego materiału ze swojego studia!

Na scenie partnerować im będą rezydenci Suck My Bass oraz Sali Gotyckiej, którzy zadbają o to aby klimat tego wieczoru kipiał taką elektroniką jaką kocha się we Wrocławiu!

Po raz czwarty sięgamy po temat Behind The Mask, w ramach którego dołożymy dekoracje, wizualizacje i światła, które zarówno w oryginalnym klubie Watergate jak i na ubiegłorocznej edycji zrobiły taka robotę!

Panie, Panowie przedstawiamy event, z którego możemy być dumni we Wrocławiu. Publikę, o której jest już głośno w Europie, a gwiazdy chcą do nas koniecznie wracać! Do zobaczenia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.