Biletomat Koncerty Welcome To Night Vale

Koncerty: Welcome To Night Vale

Bilety na koncert

Welcome To Night Vale

termin

Pon, 17 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Welcome To Night Vale w innym terminie i miejscu.


 

📄Welcome To Night Vale w warszawskim Palladium!

Z przyjemnością zapraszamy na niezwykły wieczór z Welcome Night Vale - twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w Warszawie 17 października w Palladium! Będzie to pierwsza wizyta Welcome To Night Vale w naszym kraju!

19.00 - drzwi
20.00 - start

Twórcy zapowiadają nowy scenariusz ("Ghost Stories"), muzykę na żywo oraz specjalnych gości! Sprzedaż biletów ruszy 19 kwietnia!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie.

Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez inną osobę, co jeszcze bardziej potęguje chęć sięgnięcia po kolejny odcinek tajemniczej historii. Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition.

Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Podcast można subskrybować także poprzez iTunes, Stitcher, Soundcloud oraz Libsyn. Warto wspomnieć, że w lipcu 2013 roku amerykańska audycja radiowa stała się najczęściej pobieranym słuchowiskiem na iTunes.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK