Biletomat Koncerty Warszawa Welcome To Night Vale

Koncerty: Welcome To Night Vale

Bilety na koncert

Welcome To Night Vale

termin

Pon, 17 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Welcome To Night Vale w innym terminie i miejscu.

 

📄Welcome To Night Vale w warszawskim Palladium!

Z przyjemnością zapraszamy na niezwykły wieczór z Welcome Night Vale - twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w Warszawie 17 października w Palladium! Będzie to pierwsza wizyta Welcome To Night Vale w naszym kraju!

19.00 - drzwi
20.00 - start

Twórcy zapowiadają nowy scenariusz ("Ghost Stories"), muzykę na żywo oraz specjalnych gości! Sprzedaż biletów ruszy 19 kwietnia!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie.

Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez inną osobę, co jeszcze bardziej potęguje chęć sięgnięcia po kolejny odcinek tajemniczej historii. Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition.

Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Podcast można subskrybować także poprzez iTunes, Stitcher, Soundcloud oraz Libsyn. Warto wspomnieć, że w lipcu 2013 roku amerykańska audycja radiowa stała się najczęściej pobieranym słuchowiskiem na iTunes.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.