Biletomat Koncerty WhoMadeWho

Koncerty: WhoMadeWho

Bilety na koncert

WhoMadeWho

termin

Pt, 27 marca 2015 godz. 21:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 mar 2015 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard + Płyta 'Dreams'

Standard + Płyta 'Dreams'

dostępna do
Czw, 26 mar 2015 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 18:30

75 PLN

Wyprzedane


Standard + Płyta 'Dreams'

Standard + Płyta 'Dreams'

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 18:30

85 PLN

Wyprzedane 

📄WhoMadeWho wracają do Polski

WhoMadeWho

WhoMadeWho w marcu wracają do Polski na trzy koncerty! 

Gwiazdy festiwalu Tauron Nowa Muzyka, zespół WhoMadeWho wraca do Polski na trzy koncerty!!! Szaleni Duńczycy związani z kultową wytwórnią Kompakt zagrają u nas w marcu - 25.03 w Katowicach (Mega Club - Before Tauron Nowa Muzyka 2015), dzień później we Wrocławiu (Stary Klasztor w ramach „City Sounds”) i na koniec - 27.03 w klubie Basen w Warszawie.

PAKIET: bilet + płyta 'Dreams'
Płyta do odbioru przy wejściu na koncert

WhoMadeWho to koncertowa petarda, a ich występy stanowią niezapomniane i spektakularne muzyczne doświadczenie. Skandynawowie potwierdzili to grając u boku takich gwiazd jak Daft Punk, Soulwax, Hot Chip czy LCD Soundsystem, a także na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Wielkim fanem grupy jest też Josh Homme z Queens Of The Stone Age. Nic dziwnego, bo ta wybuchowa mieszanka electro-popowych melodii, rock’n rollowego „attitude” i tanecznej energii budzi entuzjazm publiki na całym świecie.
Wokalista i basista Tomas Høffding oraz szczycący sie prawdziwie skandynawską brodą gitarzysta i wokalista Jeppe Kjellberg to charyzmatyczny duet frontmanów. Za perkusją zaś zamiennie grywają Tomas Barfod lub Birk Nevel. Grupa zadebiutowała w 2005 roku i od tego czasu nagrała kilka świetnych albumów, którym zawsze towarzyszą znakomite teledyski.


Choć Duńczycy czerpią obficie z bogatej tradycji alternatywnego rocka i muzyki klubowej, ich styl to coś więcej, niż po prostu taneczny rock. Ich najnowsza płyta „Dreams” to kolekcja nowoczesnych tanecznych hitów rytmów i zaraźliwych melodii!

Recenzent magazynu „The Stranger” z Seattle po ich entuzjastycznie przyjętym występie na festiwalu South by Southwest w 2010 roku napisał: „WhoMadeWho is not only the rockingest dance band or danciest rock band but both the danciest dance band and the rockingest rock band”. Ten wyjątkowy skład zobaczymy w Polsce już w ostatnim tygodniu marca. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty WhoMadeWho

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK