Biletomat Koncerty Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek Świata

Koncerty: Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek Świata

Bilety na koncert

Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek Świata

termin

Nd, 27 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Katedra św. Marii Magdaleny
ul. Szewska 10, Wrocław

organizator

Classic Pop Art

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek Świata w innym terminie i miejscu.


 

📄Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek Świata

Royal Chamber Orchestra, Kapela Góralska, Wokaliści jazzowi

Wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia stał się dla Royal Chamber Orchestra inspiracją w stworzeniu równie magicznego i niepowtarzalnego koncertu, podczas którego wraz z przyjaciółmi - kapelą góralska oraz zaproszonymi wokalistami wykonają najpopularniejsze kolędy i pastorałki. „Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek świata” to inicjatywa, łącząca w sobie tradycyjny zwyczaj wspólnego kolędowania z niesamowitymi aranżacjami znanych pieśni w nowatorskim brzmieniu. W ramach Wielkiego Koncertu Kolęd i Pastorałek świata, muzyka wprawi nas w cudowny nastrój , elektryzującą atmosferę świąt, której kolaż tworzą charakterystyczne przygaszone światła, łagodne dźwięki oraz niepowtarzalna atmosfera. Gwarantem artystycznym wydarzenia staną się uznani artyści jezzowi miedzy innymi Marcin Jajkiewicz, tradycyjnego tonu nada Kapela góralska - Sarpacja. Każdy koncert wzbogaci występ chóru dziecięcego, który nada uroku prezentowanym występom.

Program koncertu oparty jest na tradycyjnych kolędach polskich w nowatorskim wykonaniu. Całości dopełnią najpiękniejsze utwory świąteczne z innych krajów. Będzie tradycyjnie ale i odkrywczo, każdy słuchacz będzie mógł odnaleźć cos niezwykłego. Ekscytująca mieszanka łącząca w sobie brzmienie tradycyjnej muzyki ludowej, z klasycznym brzmieniem i nadzwyczajnych aksamitnych głosów odeśle słuchacza w różne regiony muzycznego świata kolęd, pełnego radości, ekscytacji i muzycznych uniesień, a ponad wszystko wprawiających słuchaczy w świąteczny radosny nastrój.

„Wielki Koncert Kolęd i Pastorałek świata” odbędzie się w najpiękniejszych kościołach w Polsce.

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK