Biletomat Koncerty Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

Koncerty: Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

Bilety na koncert

Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

termin

Śr, 09 maja 2018 godz. 18:00

miejsce

Kampus UAM Morasko
ul. Umultowska 89, Poznań

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I Dzień (09.05)

I Dzień (09.05)

dostępna do
Pt, 20 kwi 2018 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Karnet (09-10.05)

Karnet (09-10.05)

dostępna do
Pt, 20 kwi 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane


I Dzień (09.05)

I Dzień (09.05)

dostępna do
Wt, 08 maj 2018 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Karnet (09-10.05)

Karnet (09-10.05)

dostępna do
Wt, 08 maj 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane 

📄Wielkie Grillowanie UAM

Bitamina, Quebonafide

BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE PRZY WEJŚCIU NA WYDARZENIU W KASACH

Otwarcie bram: 18:00

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

Wielkie Grillowanie to od wielu lat największa uczelniana impreza plenerowa! W tym roku zapraszamy Was na piknik, grillowanie i muzykę na żywo 9 i 10 maja. Tłumy studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (i nie tylko!) mogą spodziewać się niezwykłej atmosfery, koncertów najlepszych polskich wykonawców, grillowanej kiełbasy oraz dodatkowych atrakcji, takich jak: strefa food trucków, akcje animacyjne przygotowane przez organizatorów oraz mnóstwo konkursów, w których na zwycięzców czekają gadżety Wielkiego Grillowania i nagrody od sponsorów. Jedyny taki uniwersytet, jedyna taka impreza!

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście. Amar, Mateusz i Piotr poznali się w 2005 roku i nieprzerwanie od tego momentu nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Efektem są cztery album: „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz; wzbudzający zainteresowanie „Plac Zabaw”; instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, czy wreszcie tegoroczna„Kawalerka”,album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu. O płycie mówi się głośno od momentu premiery i zapewne do czasu ich koncertu na Open’erze u Bitaminie usłyszą nawet Wasi dziadkowie.
https://youtu.be/0srJ9m6WeUs

Kuba Grabowski, znany w branży muzycznej jako Quebonafide to polski raper i piosenkarz oraz autor tekstów. W 2015 roku wydał swój pierwszy album – Ezoteryka, który zdobył status platynowej płyty. Dwa lata później premierę miał drugi album artysty – Egzotyka i także uzyskał platynę. Większe grono słuchaczy usłyszało o nim w 2014 roku, kiedy wystąpił na płycie Pawbeatsa w utworze „Euforia”. Niedawno w sprzedaży ukazał się album Quebo stworzony wraz z Taco Hemingwayem – Soma 0,5. Ich utwory, a w szczególności „Tamagotchi” podbijają listy przebojów. Z pewnością warto zobaczyć Kubę na żywo, by zobaczyć jak jest pozytywnie nakręcony i przejąć od niego energię oraz zastrzyk adrenaliny!

Zabawa, pozytywne emocje i pasja dobrze wykształcona!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK