Biletomat Bilety Kolekcjonerskie William Fitzsimmons - Poznań

Koncerty: William Fitzsimmons - Poznań

Bilety na koncert

William Fitzsimmons - Poznań

termin

Czw, 30 Maj 2019 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 29 maj 2019 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 30 maj 2019 16:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄William Fitzsimmons w poznańskiej Meskalinie!

William Fitzsimmons

18:00 drzwi
19:00 start

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Williama Fitzsimmons w Polsce! Muzyk wystąpi 30 maja w poznańskiej Meskalinie i dzień później w warszawkim klubie Pogłos.

William Fitzsimmons to amerykański muzyk wykonujący muzykę indie folk. Często bywa porównywany do Sufjana Stevensa czy Elliotta Smitha. Jego ostatnia płyta to wydana we wrześniu ubiegłęgo roku „Mission Bell”, w której muzyk opowiada o złamanym sercu po rozstaniu ze swoją żoną. Album zawiera piosenki o zdradzie, ale także o pojednaniu i przebaczeniu. Dźwięki na płycie są surowe i prawdziwe.

Jego dwa pierwsze albumy “Until When We Are Ghosts” (2005) i “Goodnight” (2006) były w pełni nagrane i wyprodukowana przez Fitzsimmonsa w jego domu. „The Sparrow and the Crow” była pierwszą płytą nagraną w studiu. Jego piosenki pojawiły się także w znanym serialu „Grey’s Anatomy”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.