Biletomat Koncerty Wino-Granie: Krzysztof Zalewski Solo Act

Koncerty: Wino-Granie: Krzysztof Zalewski Solo Act

Bilety na koncert

Wino-Granie: Krzysztof Zalewski Solo Act

termin

So, 20 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lut 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lut 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane







 

📄Krzysztof Zalewski w Wytwórni!

Krzysztof Zalewski

„Charyzma przeplatająca się z wielką wrażliwością życiową i muzyczną” - BRODKA

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.
Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.


Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Krzysztof Zalewski (Zalef), jeden z najlepszych wokalistów w Polsce, multiinstrumentalista, autor, kompozytor, zwycięzca „Idola”, w którym Brodka widzi „niezwykle utalentowaną torpedę”, przyjedzie do Wytwórni z programem Zalewski Solo Act - wystąpi w solowej odsłonie, którą sam nazywa cyrkiem Zalewski... W Wytwórni usłyszymy gitarę, bębny, klawisze, loopery i oczywiście wyjątkowy wokal Krzysztofa Zalewskiego.

W 2003 roku wygrał drugą edycję polskiego Idola. Miał wtedy 19 lat. W 2004 roku wydał debiutancki album – „Pistolet”. Potem, jak mówią, „zniknął”.

Jednak tak naprawdę cały czas był na scenie, szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia.

Grał w tym czasie nieustająco z Nosowską i przez trzy lata z zespołem HEY, koncertuje z Brodką, współtworzy jazzowo-eksperymentalną grupę Japoto; udziela się także w zespole Muchy.

Nowa płyta „Zelig” zawiera 10 piosenek utrzymanych w klimacie Bowie / Eno. Album jest swego rodzaju pamiętnikiem Zalefa z ostatniej dekady.

Jacek 'Budyń' Szymkiewicz (Pogodno) tak mówi o płycie:

Utalentowany muzyk i wrażliwy autor i kompozytor. Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże plus spontaniczny i bezwysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwają na myśl geniusz.

Szczypta problemów osobowościowych i niezwykły życiorys dają mieszankę, obok której nie można przejść obojętnie.

I taka jest też płyta „Zelig”, która teraz trafia do rąk słuchaczy, niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.

Koncerty Krzysztofa Zalewskiego są energetyczne i dynamiczne, po prostu rock'n'rollowe, lider przykuwa uwagę wyjątkowym wokalem i charyzmą, a na scenie wspiera go trzech utalentowanych i doświadczonych muzyków(Marcin Bors, gienia/Andrzej Markowski i Bolek Wilczek). Zapraszamy do Wytwórni.

Wino-Granie to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Kameralna, siestowa forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić wydarzenie wyjątkowym i niepowtarzalnym. Podczas nowego sezonu 2016 zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK