Biletomat Koncerty Łódź Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

Koncerty: Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

Bilety na koncert

Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

termin

Pt, 29 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Pt, 29 maj 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane

Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Pt, 29 maj 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Smolik i Kev Fox w Wytwórni!

Smolik, Kev Fox

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Smolik i Kev Fox przyjadą do Łodzi z utworami, które nigdzie jeszcze nie były prezentowane! Premiera ich wspólnego albumu jest zaplanowana na wrzesień, a już w maju piosenek, które się na nim znalazły, będzie można posłuchać przy Łąkowej 29. Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych, doskonale znanych publiczności kompozycji.

Andrzej Smolik jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (jak Kasia Nosowska i Robert Gawliński), wydaje własne autorskie / producenckie płyty. Nazwisko Smolika jest marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją.

Kev Fox to postać otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk choć związany ze sceną Manchesteru, ostatnio mieszka i tworzy głównie w Polsce. Jego charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków.

Wino-Granie - akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Kameralna, siestowa forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci. Podczas nowego sezonu 2015, zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK