Biletomat Koncerty Wojtek Mazolewski i goście Chaos Pełen Idei

Koncerty: Wojtek Mazolewski i goście Chaos Pełen Idei

Bilety na koncert

Wojtek Mazolewski i goście Chaos Pełen Idei

termin

Czw, 11 maja 2017 godz. 19:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Imprestor Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Stojące

I Pula

dostępna do
Czw, 11 maj 2017 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Bilet dla 2 osób (stojące)

I Pula

dostępna do
Czw, 11 maj 2017 16:00

139 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" w Gdańsku!

Wojtek Mazolewski i goście

otwarcie bram: 18:00
start: 19:00

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, że marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

Wojtek Mazolewski nową płytą zatytułowaną “Chaos Pełen Idei” po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. „Chaos Pełen Idei” to płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia - liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. "Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta.” - podsumowuje Wojtek.

Singlem promującym płytę „Chaos Pełen Idei” jest utwór „Organizmy Piękne” w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.
Na koncercie w Gdańsku obok Mazolewskiego i jego zespołu wystąpią: John Porter (Porter Band), Ania Rusowicz, Justyna Święs (The Dumplings), Piotr Zioła oraz Vienio (Molesta Ewenement)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK