Biletomat Koncerty Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

Koncerty: Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

Bilety na koncert

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

termin

Pon, 12 grudnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Teatr Roma
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

organizator

Grupa Seraf

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei" w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄Wojciech Mazolewski z gośćmi w Teatrze Roma

Wojtek Mazolewski, Mazolewski Quintet, John Porter, Justyna Święs, Borysewicz, Panasewicz, Waglewski, Rusowicz, Furtak, i inni.

Wojtek Mazolewski zaprosił do koncertu największe gwiazdy, z udziałem, którym powstała płyta, na koncercie pojawią się m.in Borysewicz, Panasewicz, Waglewski, Rusowicz, Furtak, i inni.

Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica, wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny, będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany.

Już 12 grudnia oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Teatrze Muzycznym Roma wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, elektryczne brzmienia Johna Portera i niesamowity głos Justyny Święs.

Ten koncert, który promuje najnowszą płytę "Chaos pełen idei" będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii.

Jedno z najpiękniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej, najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncertową jesień w Warszawie