Biletomat Koncerty Warszawa Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

Koncerty: Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

Bilety na koncert

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"

termin

Pon, 12 grudnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Teatr Roma
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

organizator

Grupa Seraf

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei" w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Wojciech Mazolewski z gośćmi w Teatrze Roma

Wojtek Mazolewski, Mazolewski Quintet, John Porter, Justyna Święs, Borysewicz, Panasewicz, Waglewski, Rusowicz, Furtak, i inni.

Wojtek Mazolewski zaprosił do koncertu największe gwiazdy, z udziałem, którym powstała płyta, na koncercie pojawią się m.in Borysewicz, Panasewicz, Waglewski, Rusowicz, Furtak, i inni.

Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica, wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny, będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany.

Już 12 grudnia oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Teatrze Muzycznym Roma wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, elektryczne brzmienia Johna Portera i niesamowity głos Justyny Święs.

Ten koncert, który promuje najnowszą płytę "Chaos pełen idei" będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii.

Jedno z najpiękniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej, najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncertową jesień w Warszawie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK