Biletomat Koncerty XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

Koncerty: XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

Bilety na koncert

XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

termin

Czw, 26 lipca 2018 godz. 19:00

miejsce

Ratusz Rynku Staromiejskiego
ul. Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń

organizator

Fundacja Platon

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lip 2018 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄XIV koncert fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego

Koncert fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły letni wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. W tym roku na XIV koncert odbędzie się 26 lipca, o godzinie 19.00. Na „Obszarem nocy” zaprosiliśmy Maję Kleszcz i Mariusza Lubomskiego. 

Fundacyjny koncert już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły letni wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Koncert pełni rolę podsumowania całorocznej działalności Fundacji i jest niezwykle ważnym elementem działalności toruńskich organizacji pozarządowych. To okazja do spotkania, rozmowy i zjednoczenia wokół wspólnych spraw. Wydarzenie to nie jest tylko muzycznym spotkaniem artystów, ale również torunian zaangażowanych w działania NGO. Koncert to również okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z drugą stroną, z którą na co dzień współpracujemy jako NGO, czyli przedstawicielami Gminy i Samorządu. Organizowany przez nas koncert wzbogaca i rozpoczyna obchody kulturalnego lata w Toruniu.
Fundacja Platon zajmuje się udzielaniem pomocy finansowej w postaci stypendium dla młodzieży. Powstała w 2005 roku, a bodźcem ku temu była tragiczna śmierć Jakuba Rumińskiego. Kuba zginął w 2004 r. w wypadku motocyklowym. Miał wówczas zaledwie 20 lat. Pomysłodawczynią założenia fundacji była mama licealisty - Hanna Rumińska.
Projekt „Obszarem nocy” został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl