Biletomat Bilety Kolekcjonerskie XXanaxx „Gradient” Tour

Koncerty: XXanaxx „Gradient” Tour

Bilety na koncert

XXanaxx „Gradient” Tour

termin

Pt, 30 listopada 2018 godz. 19:00

miejsce

Klub Muzyczny B17
Bułgarska 17, 60-320 Poznań

organizator

Klub Muzyczny B17

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 14 wrz 2018 10:38

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 29 lis 2018 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

III PULA

dostępna do
Pt, 30 lis 2018 15:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄XXanaxx „Gradient” Tour w Poznaniu!

XXanaxx

XXANAXX wraca do Poznania! I to w zupełnie nowym wydaniu!

Już 26 października odbędzie się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. To właśnie w klubie B17 premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze.

Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Chociaż jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedli to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne - mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu, będący trzonem grupy XXANAXX, skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”. Wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

„GRADIENT” otwiera nowy rozdział. Otwórzmy go wspólnie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: XXANAXX!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK