Biletomat Koncerty Zaburzenia w Krakowie

Koncerty: Zaburzenia w Krakowie

Bilety na koncert

Zaburzenia w Krakowie

termin

Pt, 22 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Poli
ul. Dietla 97, 31-031 Kraków

organizator

BIG idea

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 21 sty 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 sty 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Zaburzenia w Krakowie

Zaburzenia ruszają w trasę!

Godz: 19:00, koncert: 21:00

Kuba Witek:

Urodzony w Krakowie, wychowywał się w Kielcach. Rocznik '83.

MC, tekściarz, filmowiec, podróżnik. Absolwent University of Central Lancashire na kierunku music production.

Lider wielu inicjatyw muzyczno-multimedialnych m.in. projektu 'Muzyka Miasta' będącego fuzją młodego pokolenia kieleckich muzyków jazzowych i hip-hopowców. Uczestnik wielu wymian młodzieżowych na terenie całej Europy.

Po pseudonimem 'Tusz Na Rękach' nagrał do tej pory 5 albumów oraz dwie EP-ki. Pierwsza solowa płyta - 'Get Fejm Or Die Tryin' - stworzona wraz z duetem producenckim Voskovy, przez wielu uważana była za hip-hopowy debiut 2010, znajdując się na wysokich pozycjach w rankingach i podsumowaniach tego roku, pomimo, że była wydana i sprzedawana niezależnie, przez świeżo założony label Kuby - Gruby Kot Records.

Jego solową dyskografie zamyka album 'W Brzuchu Bestii' wydany w 2013 roku nakładem wrocławskiej wytwórni URBANREC, za którego produkcję muzyczną odpowiadali - Szatt & Donatan.

Współzałożyciel projektu 'Zaburzenia', w ramach którego powstały dwa albumy: 'Sny w których ginę' (2014, zaburzenia.com) oraz 'Igły' (2015, zaburzenia.com).

W 2015 roku napisał swoją pierwszą powieść quasi-biograficzną pt. 'Re:tusz'. Prowadzi również blog, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami o otaczającej nas rzeczywistości - https://medium.com/@kubawitek

Łukasz 'Szatt' Palkiewicz:

Urodzony w Raciborzu. Rocznik '90.

Jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej młodego pokolenia. Mistrz Polski w kategorii 'Live act' z 2013 roku. Autor dwóch świetnie przyjętych albumów 'Future Voices' (2013, self-release) oraz 'Bloom' (2015, Flirtini Records). Pierwszy singiel z tego ostatniego pt. 'I Guess my brother got shot' z gościnnym udziałem wokalisty Vito, można było usłyszeć m.in. w radiowej Trójce oraz Czwórce.

Szatt wyprodukował również utwór 'For U', który znalazł się na kompilacji #thisISventilator wydanej z okazji 25 urodzin modelu Reebok Ventilator.

Jego produkcje można usłyszeć na wielu płytach artystów z różnych gatunków muzycznych - https://soundcloud.com/szatt

Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki m.in. z Taylorem McFerrinem (synem legendarnego Bobbyego McFerrina), Lapaluxem, IAMNOBODY, jak również z polskimi artystami t.j. Paulina Przybysz z zespołu Sistars, Envee, Kixnare czy Nights Marks Electric Trio.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Zaburzenia

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK