Biletomat Konferencje Audio Video Show

Konferencje: Audio Video Show

Bilety na Konferencję

Audio Video Show

termin

Pt, 17 listopada 2017 godz. 13:00

miejsce

Warszawa
, Warszawa

organizator

ADAM MOKRZYCKI SERVICES

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet jednodniowy

Bilet jednodniowy

dostępna do
Pt, 17 lis 2017 09:15

30 PLN

Wyprzedane


Karnet (17-19.11.2017)

Karnet (17-19.11.2017)

dostępna do
Pt, 17 lis 2017 09:15

45 PLN

Wyprzedane

 

📄Audio Video Show 2017!

UWAGA! Bilet jednodniowy można wykorzystać jeden raz w dowolny dzień od 17-19.11.2017r., Karnet obowiązuje na wszystkie 3 dni.

terminy:
17 listopada 2017 (piątek): 13.00 – 20.00
18 listopada 2017 (sobota): 10.00 – 20.00
19 listopada 2017 (niedziela): 10.00 – 18.00

Miejsca:

PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski
Plac Artura Zawiszy 1
Warszawa

Hotel Golden Tulip
Towarowa 2
Warszawa

Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

UWAGA! Bilet jest ważny tylko z opaską na ręku, wydawaną podczas pierwszego skanowania biletu przy wejściu.

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - dwudziestą pierwszą edycję. Audio Video Show, z liczbą ponad 150 wystawców oraz 160 sal prezentacyjnych, jest największą w Polsce oraz drugą co do wielkości w Europie wystawą sprzętu audio-video.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK