Biletomat Konferencje Warszawa Audio Video Show

Konferencje: Audio Video Show

Bilety na Konferencję

Audio Video Show

termin

Pt, 17 Listopad 2017 godz. 13:00

miejsce

Warszawa
Warszawa, Warszawa

organizator

ADAM MOKRZYCKI SERVICES

Bilety


Bilet jednodniowy

I pula

dostępna do
Pt, 17 list 2017 09:15

30 PLN

Wyprzedane


Karnet (17-19.11.2017)

I pula

dostępna do
Pt, 17 list 2017 09:15

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Audio Video Show 2017!

UWAGA! Bilet jednodniowy można wykorzystać jeden raz w dowolny dzień od 17-19.11.2017r., Karnet obowiązuje na wszystkie 3 dni.

terminy:
17 listopada 2017 (piątek): 13.00 – 20.00
18 listopada 2017 (sobota): 10.00 – 20.00
19 listopada 2017 (niedziela): 10.00 – 18.00

Miejsca:

PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski
Plac Artura Zawiszy 1
Warszawa

Hotel Golden Tulip
Towarowa 2
Warszawa

Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

UWAGA! Bilet jest ważny tylko z opaską na ręku, wydawaną podczas pierwszego skanowania biletu przy wejściu.

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - dwudziestą pierwszą edycję. Audio Video Show, z liczbą ponad 150 wystawców oraz 160 sal prezentacyjnych, jest największą w Polsce oraz drugą co do wielkości w Europie wystawą sprzętu audio-video.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.