Biletomat Konferencje Wrocław II Międzynarodowy Kongres ALL ABOUT FOOTBALL

Konferencje: II Międzynarodowy Kongres ALL ABOUT FOOTBALL

Bilety na Konferencję

II Międzynarodowy Kongres ALL ABOUT FOOTBALL

termin

Śr, 10 czerwca 2015 godz. 08:00

miejsce

Kompleks Pól Marsowych
Mickiewicza 58, 51-684 Wrocław

organizator

Polska Fundacja Sportu i Kultury

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Dzień 1 (10.06.2015)

I Pula

dostępna do
Wt, 09 cze 2015 23:59

150 PLN

Wyprzedane


Dzień 2 (11.06.2015)

I Pula

dostępna do
Wt, 09 cze 2015 23:59

150 PLN

Wyprzedane


Karnet 2 dni ZNIŻKA (10.06-11.06)

I Pula

dostępna do
Wt, 09 cze 2015 23:59

150 PLN

Wyprzedane


Karnet 2 dni (10.06-11.06)

I Pula

dostępna do
Wt, 09 cze 2015 23:59

250 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄II MIĘDZYNARODOWY KONGRES ALL ABOUT FOOTBALL!

Raymond Verheijen, Kris Perquy, Renato Paiva, Colin Reid, Tomasz Pasieczny, Jakob Slowik, Andre Jeglertz, Lothar Matuschak, Pete Wild, Colin Chambers, TADEUSZ PAWŁOWSKI, CEZARY KUCHARSKI, WOJCIECH KOWALEWSKI, GRZEGORZ MIELCARSKI, ALEKSANDAR VUKOVIĆ, MACIEJ MURAWSKI, JAKUB RZEŹNICZAK, TOMASZ FRANKOWSKI, DAWID BANACZEK, DARIA ANTOŃCZYK, REMIGIUSZ JEZIERSKI, Andrzej Biernat, Rafała Dutkiewicza

II MIĘDZYNARODOWY KONGRES ALL ABOUT FOOTBALL
Wrocław, AWF
9.6.2015 – uroczyste otwarcie
10–11.6.2015 – wykłady i ćwiczenia

UWAGA! Osoby korzystające ze zniżki (studenci oraz animatorzy pracujący na Orlikach) są zobowiązanie posiadać w dniu konferencji dokument dzięki któremu organizatorzy będą mogli potwierdzić prawo do zniżki.
W przypadku braku dokumentu, konieczne będzie wniesienie opłaty wyrównawczej (różnica pomiędzy biletem ulgowym a normalnym).


Konferencja to cykl prelekcji, wykładów i zajęć praktycznych dla środowiska ludzi szkolących w różnych zakresach futbolu (piłka nożna dzieci i młodzieży, piłka nożna kobiet, futbol niepełnosprawnych, futbol poziomu seniorskiego dla amatorów) – studentów, trenerów, animatorów sportu.

Organizatorzy – Polska Fundacja Sportu i Kultury – dokładają wszelkich starań, by dzięki światowej sławy prelegentom Konferencja, skierowana do ludzi pasjonujących się futbolem i chcących poszerzać wiedzę dotyczącą wszelkich aspektów tej dyscypliny, miała jak najwyższą jakość merytoryczną.

Wykłady i zajęcia praktyczne poprowadzą osoby o uznanej marce szkoleniowej, mające doświadczenia ze współpracy z największymi klubami i reprezentacjami narodowymi, a także bogaty dorobek naukowy i będące autorami licznych publikacji specjalistycznych.

Wśród nich są w tym roku między innymi:
Raymond Verheijen – trener przygotowania fizycznego, członek sztabów szkoleniowych reprezentacji Holandii, Korei Płd., Rosji, Argentyny podczas imprez rangi mistrzostw świata i Europy, współpracujący z trenerami klasy Dicka Advocaata, Franka Rijkaarda, Guusa Hiddinka;
Renato Paiva – mający w dorobku długoletnią współpracę z Benfiką Lizbona oraz młodzieżowymi reprezentacjami Portugalii;
Kris Perquy – psycholog sportu, współpracujący z klubami belgijskimi, twórca autorskiego programu szkolenia trenerów.
Colin Reid - Trener. Twórca Reid Football Development organizacji szkolącej trenerów w Wielkiej Brytanii i zagranicą, współpracował m.in. z włoskim związkiem piłki nożnej.


Plan Konferencji i nazwiska prelegentów zostały zamieszczone na stronie
www.a-a-f.pl.

Ambasadorami Konferencji są wybitni przedstawiciele naszego futbolu, piłkarze i trenerzy: TADEUSZ PAWŁOWSKI, CEZARY KUCHARSKI, WOJCIECH KOWALEWSKI, GRZEGORZ MIELCARSKI, ALEKSANDAR VUKOVIĆ, MACIEJ MURAWSKI, JAKUB RZEŹNICZAK, TOMASZ FRANKOWSKI, DAWID BANACZEK, DARIA ANTOŃCZYK, REMIGIUSZ JEZIERSKI
W honorowym otwarciu Konferencji (9 czerwca) weźmie udział Andrzej Biernat – Minister Sportu i Turystyki.
Honorowe otwarcie odbędzie się we wrocławskim Ratuszu pod patronatem i przy udziale prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

PRELEGENCI
Raymond Verheijen
Trener przygotowania fizycznego w piłce nożnej. Począwszy od 2000 roku przygotowywał reprezentacje narodowe (Holandia, Korea Płd., Rosja, Argentyna) do kolejnych mistrzostw świata i Europy, a drużyny, którymi się opiekował, potrafiły dojść do pięciu półfinałów i jednego finału w Brazylii (Argentyna). Ekipy, z którymi współpracuje, osiągają znakomite wyniki, a ich piłkarze są przygotowywani tak, aby unikać kontuzji, dzięki czemu trenerzy mają do dyspozycji większość kadry przez cały okres przygotowań. Jego dorobek naukowy i doświadczenie docenili tacy szkoleniowcy jak Frank Rijkaard, Guus Hiddink, Louis van Gaal, Dick Advocaat, Alejandro Sabella. Doradzał najbardziej rozpoznawalnym klubom świata: Glasgow Rangers, Barcelonie, Zenitowi St. Petersburg, Chelsea, Manchesterowi City. W 2011 pomagał w pracy selekcjonerowi reprezentacji Walii, która wówczas uczyniła największy postęp w rankingu FIFA. Jego współpraca z akademią piłkarską Feyenoordu Rotterdam zaowocowała pięciokrotnym wyborem tejże akademii na najlepszą w Holandii. Pochodzi właśnie z tego kraju, gdzie współpracuje z World Football Academy.
Kris Perquy
Psycholog sportu, specjalizujący się w piłce nożnej. Pochodzi z Belgii, od siedmiu lat współpracuje z klubem KSV Cercle Brugge i z belgijskim związkiem piłki nożnej. Pracował nad przygotowaniem mentalnym piłkarzy z reprezentacji na poziomie od U16 do U21 oraz trenerów różnych kategorii wiekowych. Z jego rad korzystały czołowe kluby belgijskiej ekstraklasy: Anderlecht Bruksela, Club Brugge, KV Mechelen, KV Ostenda. Wymieniał doświadczenia m.in. ze Sportingiem Lizbona, Manchesterem City, Olympique Lyon, CSKA Moskwa. Stworzył i prowadzi autorski program szkolenia trenerów „Psychologia w piłce nożnej”. W swych zajęciach nie ogranicza się jednak tylko do futbolu. Współpracował z belgijskimi siatkarzami, a także przygotowywał najlepszych, młodych belgijskich pływaków do igrzysk olimpijskich.
Renato Paiva
Trener pracujący w Benfice Lizbona od 2004 roku. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie na stażach przy słynnych trenerach Benfiki: Ronaldzie Koemanie, Fernando Santosie, Jose Antonio Camacho, Quique Sanchez Floresie, Jorge Jesusie, specjalizując się w nowych metodach treningowych na najwyższym poziomie szkoleniowym. Przez 4 lata zgłębiał tajniki piłki ręcznej, przez 10 lat studiował problemy futsalu. W Benfice samodzielnie zajmował się skautingiem, a także prowadzeniem grup młodzieżowych: począwszy od U14, U16, U17. Asystował przy grupach U18/19.
Colin Reid
Trener, twórca Reid Football Development – organizacji szkolącej trenerów w Wielkiej Brytanii i za granicą (współpracował m.in. z włoskim związkiem piłki nożnej). W swojej pracy szkoleniowej skupia się na doskonaleniu akademii piłkarskich pod względem bezpieczeństwa dzieci i postępowania w razie urazu.
Tomasz Pasieczny
Skaut Arsenalu Londyn działający na potrzeby pierwszego zespołu oraz klubowej akademii. Odpowiada za region Europy Środkowej, z naciskiem na Polskę, Czechy i Słowację. Swoje doświadczenie zbierał podczas pracy skauta w Legii Warszawa oraz West Bromwich Albion. Pełnił obowiązki prawnika Azjatyckiej Federacji Piłkarskiej oraz dyrektora sportowego Cracovii. Organizator szkoleń skautingowych. Ukończył studia FIFA Master.
Jakob Slowik
Działający na rynku europejskim niezależny skaut piłkarski. W swojej pracy odpowiada za interesy klubów angielskich na terenie Niemiec. Pracuje także dla klubów Bundesligi wyszukując zawodników na terenie całej Europy, śledząc krajowe i międzynarodowe rozgrywki. Jego specjalizacją jest piłka młodzieżowa. Zaowocowało to wsparciem skautingu Polskiego Związku Piłki Nożnej w zakresie wyszukiwania na terenie Niemiec piłkarzy pochodzenia polskiego. Posiada także licencję menedżerską. Jako agent piłkarski słynie z bardzo etycznego podejścia do zarządzania rozwojem karier zawodniczych i planowania transferów. Jakob Slowik to człowiek, który dobro zawodnika stara się stawiać zawsze ponad interesy.
Andre Jeglertz
Doświadczony szkoleniowiec specjalizujący się w kobiecym futbolu. Ma przemyślenia z własnej kariery piłkarskiej - w barwach słynnego szwedzkiego Malmoe FF, Umea FC czy norweskiego Trelleborga. Grał także w barwach szwedzkiej reprezentacji młodzieżowej. Jako szkoleniowiec zdobywał doświadczenia prowadząc m.in. kobiecą drużynę Umea i Djurgardens IF, a także reprezenetację kobiet Finlandii. W 2004 roku z Umeą wygrał Ligę Mistrzyń.
Lothar Matuschak
Lothar Matuschak to jeden z najbardziej uznanych autorytetów od szkolenia bramkarzy w Niemczech. Przez lata związany z Schalke 04 Gelsenkirchen, wychowawca wielu bramkarskich talentów, z Manuelem Neuerem - z którym pracował od najmłodszych lat - na czele. "To Lothar Matuschak ukształtował moją obecną grę bramkarską" - przyznaje dziś golkiper reprezentacji Niemiec. Pod jego ręką wyrastali także Mohamed Amsif, młodzieżowy reprezentant Niemiec, a obecnie golkiper pierwszej reprezentacji Maroka, czy Lukas Raeder - mający na koncie występy w pierwszej drużynie Bayernu Monachium obecny bramkarz Vitorii Setubal. Szczególną uwagę Matuschak przykłada do wyprowadzenia przez bramkarza piłki nogą i w tym kierunku pójdą także jego zajęcia we Wrocławiu.
Pete Wild
Specjalizuje się w zagadnieniach AMP Futbolu. We Wrocławiu będzie opowiadał o taktycznych i technicznych aspektach treningu tego zagadnienia problemów piłki nożnej.
Colin Chambers
Jeden z najbardziej znanych na Wyspach Brytyjskich specjalistów od skautingu. Założyciel i szef IPSO - europejskiego stowarzyszenia skautów piłkarskich. Przez wiele lat zbierał doświadczenia pracując dla Boltonu Wanderers oraz reprezentacji Irlandii. Stworzył autorski program efektywnego skautingu, realizowany przez wiele uznanych firm. Z jego rad korzystały kluby z poziomu Manchesteru United, Manchesteru City, Chelsea, Tottenhamu czy Celtiku Glasgow.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK