Biletomat Bilety na koncerty Seazone Music & Conference Seazone Music & Conference

Konferencje: Seazone Music & Conference

Bilety na Konferencję

Seazone Music & Conference

termin

Czw, 09 czerwca 2016 godz. 19:00

miejsce

Sheraton Hotel Sopot
Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot

organizator

Portobello Group Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Entire

I pula

dostępna do
So, 11 cze 2016 23:59

500 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania. Koncerty polskich i zagranicznych.

Czwartek start o 19:00
Piątek start  o 10:30
Sobota start  o 11:30

Bilet Conference
- udział w piątkowych i sobotnich seminariach, panelach oraz warsztatach

Bilet Entire
– udział w piątkowych i sobotnich seminariach, panelach oraz warsztatach – udział w koncercie odbywającym się w Operze Leśnej
– przerwy kawowe
– udział we wszystkich imprezach towarzyszących odbywających się w lokalizacjach SEAZONE

Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania. Aktywności konferencji odbywają się w kilku prestiżowych lokalizacjach: Sheraton Hotel Sopot, Państwowa Galeria Sztuki, Sala Kameralna Teatru Wybrzeże, Galeria Dwie Zmiany, Nowy Dworzec w Sopocie, Hipodrom.

Część wieczorna projektu to blisko 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJów, którzy wystąpią w kilkunastu sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone Music & Conference są koncerty w sopockiej Operze Leśnej. Niepowtarzalne widowisko, którego nie można przegapić.

Szczegóły dotyczące planu konferencji, prelegentów, warunków udziału oraz wydarzeń muzycznych dostępne są na stronie www.seazonesopot.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Seazone Music & Conference

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.