Biletomat Hard Rock / Metal Breakdown Of Sanity + VITJA (Niemcy), CLAWERFIELD (Szwajcaria)

Hard Rock / Metal: Breakdown Of Sanity + VITJA (Niemcy), CLAWERFIELD (Szwajcaria)

Bilety na Hard Rock / Metal

Breakdown Of Sanity + VITJA (Niemcy), CLAWERFIELD (Szwajcaria)

termin

Wt, 29 września 2015 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 28 wrz 2015 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 29 wrz 2015 16:00

65 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Szwajcarska bomba metalcorowa

Breakdown Of Sanity
+ VITJA (Niemcy), CLAWERFIELD (Szwajcaria)

Agencja PW Events zaprasza na jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej, europejskiej trasie szwajcarskiej bomby metalcorowej – zespołu Breakdown Of Sanity! Szwajcarzy wystąpią 29 września w Poznaniu, w klubie Pod Minogą.

BREAKDOWN OF SANITY (Szwajcaria)

Pomysł utworzenia szwajcarskiego zespołu metalcorowego powstał wiosną 2007 roku, kiedy gitarzysta i autor piosenek Oliver Stingel zaczął pisać nowe piosenki w domu, po rozpadzie swojego poprzedniego zespołu Paranoia. Wokalista Carlo Knopfel, znany również jako gitarzysta w zespole Nerph, dostrzegł potencjał w brzmieniu tego zespołu i szybko zdecydował się być jego częścią, realizując również niektóre ze swoich pomysłów. Z zaprogramowaną komputerowo perkusją, dwaj maniacy metalcore’owi wkrótce stworzyli swój własny repertuar, więc decyzja była jasna ... utworzyć pełen skład i zacząć grać. Basista César Gonin od razu zachwycił się tym nowym projektem, ponieważ on i Oliver grali razem wcześniej w zespole Paranoia. Pozostało znalezienie perkusisty, który zrealizuje ich wizję w pełni. Po roku poszukiwań, wreszcie w grudniu 2007 roku Thomas Rindlisbacher zamknął skład, więc Breakdown Of Sanity byli gotowi do prób i podbijania metalcorowej sceny muzycznej. Po krótkim czasie zespół postanowił szukać drugiego gitarzysty, aż wkrótce trafili na Sandro Keusen. Jest on również aktywnym członkiem zespołu Trinity i kilku innych projektów. Na wniosek Sandro, został on zastąpiony wiosną 2009 przez innego utalentowanego gitarzystę Christopha Gygaxa. Christoph bierze aktywny udział w różnych muzycznych projektach, a także gra z zespołami Close In Sight i Estate of Embers. Brutalne riffy i nokautujące breakdowny są sprytnie przeplatane z partiami melodycznymi, co umożliwia wokaliście dodawanie kilku smaczków w postaci czystych wokali. Dzięki temu muzyka staje się bardziej eklektyczna i przekazuje jeszcze więcej emocji. Teksty są przede wszystkim socjokrytyczne i zawierają treści personalne. Nazwa Breakdown Of Sanity odzwierciedla z jednej strony niesamowitą agresję w muzyce, a z drugiej strony, to w jakich ponurych czasach żyjemy dzisiaj. Ta niezwykle różnorodna kapela ma na swoim koncie 3 albumy studyjne: „The Last Sunset” z 2009 roku, „[MIRRORS]” z 2011 roku oraz najświeższe wydawnictwo „Perception” z 2013 roku. Aktualnie muzycy wciąż tworzą nowy materiał, ale nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać premiery jakiejś nowej płyty.

https://www.facebook.com/breakdownofsanity
http://www.breakdownofsanity.com/

Supporty:

VITJA (Niemcy)

https://www.facebook.com/vitjaband
„Your Kingdom” https://www.youtube.com/watch?v=Hkk2-IMTsDA

CLAWERFIELD (Szwajcaria)
https://www.facebook.com/clawerfield
http://clawerfield.bandcamp.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK