Biletomat Bilety na Die Toten Hosen Die Toten Hosen - Warszawa

Hard Rock / Metal: Die Toten Hosen - Warszawa

Bilety na Hard Rock / Metal

Die Toten Hosen - Warszawa

termin

Czw, 06 Czerwiec 2019 godz. 20:00

miejsce

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Płyta (miejsca stojące)

I PULA

dostępna do
Pon, 18 marz 2019 13:56

125 PLN

Wyprzedane


Balkon (miejsca siedzące)

I PULA

dostępna do
Pon, 18 marz 2019 13:56

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Die Toten Hosen - Warszawa

Die Toten Hosen

Otwarcie drzwi: 19:00
Support: 20:00
Die Toten Hosen: 21:00

Die Toten Hosen w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty legendarnego niemieckiego zespołu – 6 czerwca w warszawskiej Stodole i dzień później w Krakowie, w klubie Studio.

Zespół powstał w 1982 roku w Dusseldorfie. Na swoim koncie mają dziesiątki płyt, a ostatnia – „Laune der Natur” powstała w 2017 roku, po 5-letniej przerwie. Mimo wielu trudnych chwil, takich jak śmierć ich wieloletniego przyjaciela i managera czy perkusisty, poprzednia płyta „Ballast der Republik”, okazała się dużym sukcesem. Zdecydowanie siłą zespołu jest umiejętność zatrzymania przy sobie starych fanów, ale bez problemu zdobywają także nowych słuchaczy.

Na przestrzeni lat, Die Toten Hosen niejednokrotnie przekraczało postawione na początku ich kariery, granice – ich muzyka odchodziła od klasycznego punk rocka. „Nie musimy nikomu nic udowadniać” – komentują muzycy, ale nie zapominają o swoich korzeniach.

Latem tego roku, zespół wystąpi jako headliner na wielu festiwalach, takich jak Nova Rock czy Hurricane, ale zagra także klubowe koncerty. Już w czerwcu przyjedzie do Polski na dwa koncerty!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Die Toten Hosen

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.