Biletomat Hard Rock / Metal Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

Hard Rock / Metal: Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

Bilety na Hard Rock / Metal

Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

termin

Nd, 11 września 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 11 wrz 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Intronaut w B90!

Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

INTRONAUT
Najbardziej techniczny, brutalny, chwytliwy i po prostu pozbawiony strachu album - tymi słowami muzycy Intronaut przedstawili światu swój najnowszy materiał - „The Direction of Last Things”. W przypadku zespołu, który od ponad dekady nadaje nowe znaczenie brutalnemu, technicznemu graniu tego typu deklaracja brzmi albo bardzo prawdziwie, albo jak całkowite szaleństwo. Sacha Dunable (wokalista i gitarzysta) dodaje: Sądzę, że na kilku ostatnich krążkach zajmowaliśmy się aspektami związanymi z eksploracją eksperymentalnego i melodyjnego oblicza muzyki, a mniej pierwotnym, heavy metalowym atakiem.

Efektem tych przemyśleń jest zaledwie czterodniowa sesja nagraniowa i rejestracja niemal całego materiału „na setkę”, co miało na celu uchwycenie faktycznego brzmienia zespołu. Ten album jest ważnym tomem w historii Intronaut i w jakimkolwiek kierunku zdecydują się po nim podążać, udowodnili, że zawsze będą mistrzami w swoim rzemiośle i jednym z najlepszych zespołów tego pokolenia - wychwalał recenzent portalu Metal Injection.

SHINING
Z jednej strony agresywny metal, z drugiej free jazzowe szaleństwo, a z jeszcze innej industrialna surowość - tak właśnie brzmi norweski blackjazz, a jego najnowsze wcielenie (album „International Blackjazz Society”) to szczytowe dokonanie gatunku, który ma tylko jednego przedstawiciela - zespół Shining.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK