Biletomat Hard Rock / Metal Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

Hard Rock / Metal: Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

Bilety na Hard Rock / Metal

Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

termin

Nd, 11 września 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 11 wrz 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Intronaut w B90!

Intronaut + Shining + Obsidian Kingdom

INTRONAUT
Najbardziej techniczny, brutalny, chwytliwy i po prostu pozbawiony strachu album - tymi słowami muzycy Intronaut przedstawili światu swój najnowszy materiał - „The Direction of Last Things”. W przypadku zespołu, który od ponad dekady nadaje nowe znaczenie brutalnemu, technicznemu graniu tego typu deklaracja brzmi albo bardzo prawdziwie, albo jak całkowite szaleństwo. Sacha Dunable (wokalista i gitarzysta) dodaje: Sądzę, że na kilku ostatnich krążkach zajmowaliśmy się aspektami związanymi z eksploracją eksperymentalnego i melodyjnego oblicza muzyki, a mniej pierwotnym, heavy metalowym atakiem.

Efektem tych przemyśleń jest zaledwie czterodniowa sesja nagraniowa i rejestracja niemal całego materiału „na setkę”, co miało na celu uchwycenie faktycznego brzmienia zespołu. Ten album jest ważnym tomem w historii Intronaut i w jakimkolwiek kierunku zdecydują się po nim podążać, udowodnili, że zawsze będą mistrzami w swoim rzemiośle i jednym z najlepszych zespołów tego pokolenia - wychwalał recenzent portalu Metal Injection.

SHINING
Z jednej strony agresywny metal, z drugiej free jazzowe szaleństwo, a z jeszcze innej industrialna surowość - tak właśnie brzmi norweski blackjazz, a jego najnowsze wcielenie (album „International Blackjazz Society”) to szczytowe dokonanie gatunku, który ma tylko jednego przedstawiciela - zespół Shining.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK