Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Machine Head - Gdańsk

Hard Rock / Metal: Machine Head - Gdańsk

Bilety na Hard Rock / Metal

Machine Head - Gdańsk

termin

Pt, 18 Październik 2019 godz. 20:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 12 czerw 2019 09:43

119 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Machine Head - Gdańsk

Machine Head

19:00 – wejście
20:00 – start koncertu

Machine Head wyrusza w potężną trasę koncertową by świętować 25. rocznicę wydania ich debiutanckiego albumu. W Polsce zespół wystąpi dwukrotnie – 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – „Burn My Eyes”. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos. Po raz pierwszy w historii, muzycy wykonają „Burn My Eyes” w całości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Machine Head!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.