Biletomat Hard Rock / Metal Nashville Pussy + Fertile Hump

Hard Rock / Metal: Nashville Pussy + Fertile Hump

Bilety na Hard Rock / Metal

Nashville Pussy + Fertile Hump

termin

Nd, 21 lipca 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lip 2019 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 21 lip 2019 16:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Nashville Pussy i Fertile Hump 21.07 w Hydrozagadce!

Nashville Pussy, Fertile Hump

 

Istnieje kilka zespołów, które powiedzenie „sex, drugs & rock’n’roll” ucieleśniają w sposób wyjątkowy - do tego grona bez wątpienia zalicza się NASHVILLE PUSSY! Amerykańska grupa z Atlanty wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, 21.07 w warszawskim klubie Hydrozagadka, gdzie będzie promować swój ostatni album „Pleased To Eat You” wydany w 2018 roku. Gościem specjalnym koncertu będzie warszawskie Fertile Hump, z sukcesem niosące na barkach niełatwą rolę porywania Polskiej publiki w rytm iście garażowych rytmów. Cóż to będzie za wieczór!

Nashville Pussy „Pleased To Eat You European Tour”
gość specjalny: Fertile Hump
21.07.2019 / g.20:00
Klub Hydrozagadka / Warszawa
FB: https://www.facebook.com/events/1898080060301549/

——————————

➡️ NASHVILLE PUSSY (earMUSIC / Atlanta) - sex, drugs & rock’n’roll

Dla koneserów gatunku bez wątpienia jest to jeden z tych zespołów, które nigdy się nie nudzą. Nominowani do Grammy za utwór „Fried Chicken and Coffee” z 1998 roku, mają na koncie 8 długograjów i 1 EPkę, a także kilka albumów live. Wokalista Blaine Cartwright przez wielu krytyków jest nazywany Bonem Scottem swojego pokolenia przez „rymowanki dla więźniów” w tekstach utworów, natomiast jego żona Ruyter Suys na scenie to Angus Young kobiet. Wspólnie dowodzą, że rock’n’roll nie ma żadnych ograniczeń i nie ma przebacz - „this shit ain’t for pussies”! Koncertowali w Europie, Australii, Japonii, a USA zjeździli wzdłuż i wszerz. Mieli przyjemność supportować Marilyna Mansona w 1999 roku na jego trasie po Ameryce Północnej. Dziś to już zespół rozpoznawalny, z ugruntowanym dorobkiem, który co roku zasila rozpiski największych festiwali muzycznych. Do Polski przyjadą promować swój ostatni album „Pleased To Eat You” wydany w 2018 roku nakładem earMusic. Krytycy muzyczni zgodnie oceniają ten materiał - „Nashville Pussy są sercem i prawdziwą esencją tego, o co zawsze chodziło w rock’n’rollu: buntu, hałasu i dużego, środkowego palca w kierunku mainstreamu. Pleased To Eat You jest tym wszystkim, a nawet więcej. Jest głośno, jest brudno, i na Boga, wyrzuci z Ciebie cały ten syf”.

🌐 https://www.facebook.com/NSPSY/

🔈„She Keeps Me Coming And I Keep Going Back” https://youtu.be/DR5J8Fs8mxc
🔈„We Want a War” https://youtu.be/JtpIItnZKIw
🔈„Go Motherfucker Go” https://youtu.be/ZuMr9LTLQ5c
🔈„Go To Hell” https://youtu.be/gPyd8pO1Lfc

➡️ FERTILE HUMP (Warszawa) - rock’n’roll, blues, punk, garage

Warszawskie trio to najbardziej wyluzowany zespół na scenie i poza nią, który widzieliście - gwarantujemy Wam! Ich muzyka to wypadkowa rock’n’rolla, bluesa, garażowego grania, a nawet punka. Koncertują regularnie po całym kraju, a czasem nawet zahaczą o kraje ościenne. Sami o sobie piszą „jak Magda Gessler zjechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, i będziemy jeździć dalej, bo fajnie tak wskoczyć do busa i zagrać”. Na swoim koncie mają EPkę z 2016 roku, a także dwa LP - „Dead Heart” z 2017 i najnowszy „Kiss Kiss or Bang Bang” z 2018 roku, który jest pierwszym albumem wydanym przez zespół własnym nakładem. Jeśli jeszcze ich nie słyszeliście to musicie nadrobić czym prędzej!

🌐 https://www.facebook.com/fertilehump/

🔈„Double Standard” https://www.youtube.com/watch?v=Mnt9mZZTsZ8
🔈„Kiss Kiss or Bang Bang” https://www.youtube.com/watch?v=c7Rm6CHsUJ8
🔈„Goodnight, Goodbye” https://www.youtube.com/watch?v=hXaXMWmuFyk

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK