Biletomat Hard Rock / Metal Nashville Pussy + Fertile Hump

Hard Rock / Metal: Nashville Pussy + Fertile Hump

Bilety na Hard Rock / Metal

Nashville Pussy + Fertile Hump

termin

Nd, 21 lipca 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lip 2019 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 21 lip 2019 16:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Nashville Pussy i Fertile Hump 21.07 w Hydrozagadce!

Nashville Pussy, Fertile Hump

 

Istnieje kilka zespołów, które powiedzenie „sex, drugs & rock’n’roll” ucieleśniają w sposób wyjątkowy - do tego grona bez wątpienia zalicza się NASHVILLE PUSSY! Amerykańska grupa z Atlanty wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, 21.07 w warszawskim klubie Hydrozagadka, gdzie będzie promować swój ostatni album „Pleased To Eat You” wydany w 2018 roku. Gościem specjalnym koncertu będzie warszawskie Fertile Hump, z sukcesem niosące na barkach niełatwą rolę porywania Polskiej publiki w rytm iście garażowych rytmów. Cóż to będzie za wieczór!

Nashville Pussy „Pleased To Eat You European Tour”
gość specjalny: Fertile Hump
21.07.2019 / g.20:00
Klub Hydrozagadka / Warszawa
FB: https://www.facebook.com/events/1898080060301549/

——————————

➡️ NASHVILLE PUSSY (earMUSIC / Atlanta) - sex, drugs & rock’n’roll

Dla koneserów gatunku bez wątpienia jest to jeden z tych zespołów, które nigdy się nie nudzą. Nominowani do Grammy za utwór „Fried Chicken and Coffee” z 1998 roku, mają na koncie 8 długograjów i 1 EPkę, a także kilka albumów live. Wokalista Blaine Cartwright przez wielu krytyków jest nazywany Bonem Scottem swojego pokolenia przez „rymowanki dla więźniów” w tekstach utworów, natomiast jego żona Ruyter Suys na scenie to Angus Young kobiet. Wspólnie dowodzą, że rock’n’roll nie ma żadnych ograniczeń i nie ma przebacz - „this shit ain’t for pussies”! Koncertowali w Europie, Australii, Japonii, a USA zjeździli wzdłuż i wszerz. Mieli przyjemność supportować Marilyna Mansona w 1999 roku na jego trasie po Ameryce Północnej. Dziś to już zespół rozpoznawalny, z ugruntowanym dorobkiem, który co roku zasila rozpiski największych festiwali muzycznych. Do Polski przyjadą promować swój ostatni album „Pleased To Eat You” wydany w 2018 roku nakładem earMusic. Krytycy muzyczni zgodnie oceniają ten materiał - „Nashville Pussy są sercem i prawdziwą esencją tego, o co zawsze chodziło w rock’n’rollu: buntu, hałasu i dużego, środkowego palca w kierunku mainstreamu. Pleased To Eat You jest tym wszystkim, a nawet więcej. Jest głośno, jest brudno, i na Boga, wyrzuci z Ciebie cały ten syf”.

🌐 https://www.facebook.com/NSPSY/

🔈„She Keeps Me Coming And I Keep Going Back” https://youtu.be/DR5J8Fs8mxc
🔈„We Want a War” https://youtu.be/JtpIItnZKIw
🔈„Go Motherfucker Go” https://youtu.be/ZuMr9LTLQ5c
🔈„Go To Hell” https://youtu.be/gPyd8pO1Lfc

➡️ FERTILE HUMP (Warszawa) - rock’n’roll, blues, punk, garage

Warszawskie trio to najbardziej wyluzowany zespół na scenie i poza nią, który widzieliście - gwarantujemy Wam! Ich muzyka to wypadkowa rock’n’rolla, bluesa, garażowego grania, a nawet punka. Koncertują regularnie po całym kraju, a czasem nawet zahaczą o kraje ościenne. Sami o sobie piszą „jak Magda Gessler zjechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, i będziemy jeździć dalej, bo fajnie tak wskoczyć do busa i zagrać”. Na swoim koncie mają EPkę z 2016 roku, a także dwa LP - „Dead Heart” z 2017 i najnowszy „Kiss Kiss or Bang Bang” z 2018 roku, który jest pierwszym albumem wydanym przez zespół własnym nakładem. Jeśli jeszcze ich nie słyszeliście to musicie nadrobić czym prędzej!

🌐 https://www.facebook.com/fertilehump/

🔈„Double Standard” https://www.youtube.com/watch?v=Mnt9mZZTsZ8
🔈„Kiss Kiss or Bang Bang” https://www.youtube.com/watch?v=c7Rm6CHsUJ8
🔈„Goodnight, Goodbye” https://www.youtube.com/watch?v=hXaXMWmuFyk

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie