Biletomat Hard Rock / Metal Onslaught

Hard Rock / Metal: Onslaught

Bilety na Hard Rock / Metal

Onslaught

termin

Pt, 23 września 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 wrz 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Onslaught w B90!

ONSLAUGHT /UK/
MORS PRINCIPIUM EST /FINLANDIA/
NO RETURN /FRANCJA/
BLAAKYUM /LIBAN/

ONSLAUGHT (Speed /Thrash Metal – UK)
Z okazji 30­-lecia wydania trashmetalowej perły ­ „The Force” ­ brytyjska legenda thrash metalu rusza w tym roku na tournée. Oczekiwać można, że grupa będzie grać cały album, wykonując pełne wersje wszystkich utworów, jednocześnie można spodziewać się dodatkowych, muzycznych atrakcji…

MORS PRINCIPIUM EST (Melodic Death Metal – Finlandia)
Jeśli rzucimy okiem na dotychczasową karierę Mors Principium Est widać wyraźnie, że Finowie każdym kolejnym albumem z łatwością przyciągają uwagę publiki. Po wydaniu za pośrednictwem Listenable Records i AFM Records czterech świetnych death metalowych albumów, zespół powraca z imponującym krążkiem – „Dawn of the 5th Era”. Płyta, na której „zwięrzęce” i przejmujące riffy są przetykane ujmującymi melodiami, została nagrana, zmiksowana i zmasterowana w znanym szwedzkim studio nagraniowym – Panic Room Studios. Obecnie grupa przygotowuje się do europejskiego tournée, podczas którego zaprezentuje swój najnowszy krążek!

NO RETURN (Melodic Thrash/Death Metal – Francja)
Kiedy rozmowa schodzi na francuskie metalowe kapele szybko pojawia się w dyskusji No Return – jeden z filarów gatunku. Paryski kwintet powstał w 1989 r. i chociaż skład zmieniał się, to grupa ciągle kontynuowała swoją muzyczną działalność. Obecnie zespół może się pochwalić 12 albumami wydanymi przez znane wytwórnie, takie jak Nuclear Blast czy Season of Mist. Po przemeblowaniu, które nastąpiło w 2013 r., No Return świętował swoje 25-lecie, koncertując z Joelem Barbosą na bębnach i Mickiem (poprzednio w Destinity) jako frontmanem. W ubiegłym roku Francuzi wydali nakładem Mighty Music nowy album „Fearless Walk to Rise”.

BLAAKYUM (Heavy/Thrash Metal – Liban)
Pochodzący z niespokojnego Bejrutu, Blaakyum od początku sprzeciwiał się wojnie, korupcji i konfliktom targającym Bliski Wschód. Zespół swój protest wyraża za pomocą muzyki łączącej thrash, heavy i groove metal ze bliskowschodnimi i lewantyńskimi folkowymi brzmieniami. Grupa wraz ze swoim świetnym „Line of Fear” zajęła trzecie miejsce podczas światowego finału Metal Battle, odbywającego się na Wacken Open Air 2015.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK