Biletomat Hard Rock / Metal Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

Hard Rock / Metal: Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

Bilety na Hard Rock / Metal

Ways Fest 2020 | Białystok Metalcore Festiwal - ODWOŁANY

termin

So, 18 kwietnia 2020 godz. 18:00

miejsce

Klub Gwint
Zwierzyniecka 10, 15-333 Białystok

organizator

WAYS Fest 2020

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:07

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:07

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 16:08

60 PLN

Wyprzedane 

📄Uwaga! Wydarzenie ODWOŁANE!

Scylla, Burn The Witch, With All Your Strength, Pale Path, My Heart In Atrophy, Phecda, The Materia

 

bramka - 17:00

Niezmiernie miło jest nam was zaprosić na jedyne takie wydarzenie na Podlasiu organizowane przez With All Your Strength!
Macie niepowtarzalą okazję usłyszeć kapele metalowe z całej polski, w tym legendarną The Materia i Scylla.

Scylla (metal/hardcore/progressive) - połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny prosto w serce.

Burn The Witch - (metalcore) - zespół Burn The Witch został założony w 2008 roku i z czasem stał się jednym z czołowych metalcorowych bandów w Polsce. Duża liczba rozegranych na przestrzeni lat koncertów świadczy o sporej popularności, a wśród kapel z którymi mieli okazję dzielić scenę, wymienić można takie gwiazdy jak; While She Sleeps, Of Mice & Men, Betraying The Martyrs czy My Autumn. Na dyskografię zespołu składa się m.in. EP Malleus Maleficarum z 2012 roku, Spectres wydane w 2014 oraz zupełnie swieże (2019) EP Auf Wiedersehen.

With All Your Strength - (progcore/metalcore) - progcore'owe zespoł z Białegostoku, założony na początku 2007 roku z dwiema EP na koncie "Morning Light" i "Dreams". Zespołowi od zawsze towarzyszy duży przekrój inspiracji, August Burns Red, Veil of Maya, Fit For A King, Pomegranate Tiger, Mgła, dlatego też ciężko określić nurt muzyczny, w którym się poruszają. Przez cały czas życia zespołu przewinęło się przez niego kilkudziesięcu członków, ale dopiero w 2018 roku uformował się skład, który zrealizował EP pod nazwą "DREAMS"

𝖕𝖆𝖑𝖊 𝖕𝖆𝖙𝖍 (Melodic Metalcore) - to zespół, który oficjalnie powstał we wrześniu 2019 roku. Serwuje dawkę energetycznych, ciężkich brzmień, które porywają melodią. Zespół wydał singiel ENEMY razem z mrocznym klipem, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy teledysk w kategorii „Ciężkie przeminie”. Singiel promuje debiutanckie EP zatytułowane "PRIMAL".

My Heart In Atrophy - Świeża kapela z Warszawy grająca Deathcore - formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019r. aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin.

Phecda - Warszawski projekt djentowy z elementami deathcore'a. Idealna mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Bermuda, Volumes czy After the Burial. Mocna dawka headbangingu gwarantowana.

The Materia (hardcore/metal) / https://www.facebook.com/materia.metal / https://www.youtube.com/themateria01 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK