Biletomat Hard Rock / Metal We Came As Romans

Hard Rock / Metal: We Came As Romans

Bilety na Hard Rock / Metal

We Came As Romans

termin

Wt, 07 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia We Came As Romans w innym terminie i miejscu.


 

📄We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce!

We Came As Romans

wejście - 18:00
start - 19:00

We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce! Zespół wystąpi 6 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce i 7 czerwca w Poznaniu Pod Minogą.

Zespół We Came As Romans ma za sobą długą i burzliwą historię, zawierającą zmiany nazwy i składu, jednak mimo to muzycy zapisali się w historii światowej sceny metalcorowej. Zespół powstał w 2005 roku w Detroit jako The Emergency, a po kilku zmianach w składzie i przemianowaniu na We Came As Romans, w 2008 roku wydali dwie EPki – „Demonstrations” i „Dreams”, wyprodukowane przez Joey’ego Sturgisa (Asking Alexandria, Blessthefall, Miss May I). Obie uzyskały świetne recenzje na całym świecie. W 2009 roku miała premierę pierwsza płyta zespołu, „Plant a Seed” z gościnnym występem Telle Smitha (The Word Alive). WCAR pojawili się też na kompilacji „Punk Goes Pop”, coverując „My Love” Justina Timberlake’a. W 2011 roku ukazał się kolejny album zespołu, „Understanding What We've Grown to Be” i od razu osiągnął komercyjny sukces, zajmując 20 miejsce na liście Billboardu. W ramach promocji zespół wystąpił na słynnej Vans Warped Tour, a także koncertował z Alesaną, Escape The Fate, czy Attack! Attack!. Ich cover „Glad You Came” The Wanted ukazał się na kolejnej edycji „Punk Goes Pop”. Kolejna płyta zespołu, „Tracing Back Roots”, wyprodukowana przez Johna Feldmanna (The Used, Black Veil Brides), ukazała się w 2013 roku. Album zdobył 8 miejsce na liście sprzedaży Billboardu, 2 w kategorii Top Rock Albums i 1 w kategoriach Hard Rock Albums, Independent Albums oraz Internet Albums. W ramach promocji albumu, 8 listopada 2013 We Came As Romans odwiedzili Polskę, występując w warszawskiej Proximie razem z Parkway Drive, Memphis May Fire i Like Moths To Flames.

Czwarty album zespołu, zatytułowany po prostu "We Came As Romans", miał premierę 26 maja 2015 roku. Ku zdziwieniu fanów, zespół zmienił trochę swój styl muzyczny, jednak mimo to płyta była wielkim sukcesem, zdobywając świetne recenzje na całym świecie. W ramach światowej trasy koncertowej promującej album We Came As Romans odwiedzą także Polskę!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK