Biletomat Muzyka klubowa 10. Urodziny SQ pres. TALE OF US

Muzyka klubowa: 10. Urodziny SQ pres. TALE OF US

Bilety na clubbing

10. Urodziny SQ pres. TALE OF US

termin

Wt, 10 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 14 paź 2015 12:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 paź 2015 15:43

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 31 paź 2015 18:23

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 18:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄10. Urodziny SQ Klub

Tale of Us (Life&Death / Berlin)
Leon b2b Angelo Mike
Tom Palash b2b Vladimir Kozakov
visuals: .wju

10 listopada zapraszamy na jedno z najważniejszych urodzinowych wydarzeń SQ klub! Bohaterami imprezy odbywającej się w ramach ‪#‎10uroSQ‬ będą jedni z najciekawszych obecnie przedstawicieli sceny elektronicznej – włoski duet TALE OF US!

10. URODZINY SQ KLUB - KARNET

 

- Imprezy objete karnetem: Koletzki, Pachanga, Tale of Us, Xxxanaxx, Catz n Dogz, Kalkbrenner, Ferrer, Wankelmut, Talabot 
- Karnet podlega wymianie na specjalną kartę w kasie klubu
- Karnet upoważnia do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki 
- Bezpłatny wstęp na imprezy w środy i czwartki w SQ

To niecodzienne wydarzenie odbędzie się w poznańskiej Starej Rzeźni. To jedna z najciekawszych miejsc w Polsce, łącząca surowość murów i urok zakamarków, godząca ze sobą dosłowność budynków z artystycznym potencjałem wolnej przestrzeni.

W miejscu dobrze znanym z organizowanych przez nas tam Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night, cyklu In/Out czy ostatnich cyrkowych akrobacji w ramach flagowego już CIRCUS INFERNO, zaserwujemy Wam wyjątkowe show w którym ucho i oko cieszyć będzie produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie!

- - -

Tale of Us czyli Carmine Conte i Matteo Milleri to od lat jedni z najbardziej docenianych artystów w tanecznej elektronice, którzy swoją wizją zredefiniowali pojęcie wartościowego house'u – nieco pozbawiając go może zywiołowości, ale w zamian dodając dużo płynąch, głębokich, a nawet refleksyjnych brzmień.

Choć zarówno Carmine jak i Matteo nie są Europejczykami – pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku – obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie – mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu.

Duet zadebiutował w 2010 roku, początkowo zdobywając sławę dzięki świetnym remiksom utworów Thugfucker i WhoMadeWho, a potem m.in. za sprawą EP-ki „Another Earth”, wydanej nakładem cenionej wytwórni M_nus. Kilka miesięcy temu zachwycili wspaniałą przeróbką utworu „Can't Do Without You” w oryginale należącego do Caribou. Niedawno wydali utwór we współpracy ze swoim przyjaciółmi z labelu – duetem Mind Against, który gościliśmy na wrześniowym Circusie -, który nie schodzi z pierwszych miejsc djskich notowań. Ponadto, reprezentanci wytwórni Life and Death posiadają wyjątkowy talent w budowaniu napięcia podczas swoich DJ-setów, o czym przekonali się chociażby fani cyklu ENTER. na Ibizie oraz uczestnicy najważniejszych światowych festiwali. To samo zresztą tyczy się ich występu na Audioriver 2013 czy tegorocznej edycji.

Co ważne, talent Tale Of Us potwierdza obroniona drugi rok z rzędu, bardzo wysoka, druga pozycja w corocznym zestawieniu najlepszych DJ-ów świata według prestiżowego serwisu Resident Advisor.

Bohaterowie imprezy, to niejedyny duet, który usłyszymy tej nocy. Ich wystep supportować będzie 'back to back' jednego z ojców Audioriver – Leona wespół z dobrze znanym na polskiej scenie Jarkiem Czechowskim aka Angelo Mike. Z kolei po występie Włochów z ToU, również w wydaniu b2b zagrają “lokalesi” - Tom Palash I Vladimir Kozakov.

Niech Was nie zmyli data imprezy (wtorek) – środa jest dniem wolnym!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK