Biletomat Muzyka klubowa 20 YEARS OF METALHEADZ - Goldie, AI, Dom & Roland

Muzyka klubowa:  20 YEARS OF METALHEADZ - Goldie, AI, Dom & Roland

Bilety na clubbing

20 YEARS OF METALHEADZ - Goldie, AI, Dom & Roland

termin

So, 24 października 2015 godz. 23:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 21 wrz 2015 12:57

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 paź 2015 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 24 paź 2015 17:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄20 YEARS OF METALHEADZ - Goldie, AI, Dom & Roland

Goldie, AI, Dom & Roland

DRUM & BASS WEEKENDER KRAKÓW 2015 - ZAMÓW BILET

 

23 X 2015
SPOR feat. MC Linguistics
Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków
Start: 22:00

24 X 2015 
GOLDIE, ARTICIAL INTELLIGENCE, DOM & ROLAND
Fabryka, Zabłocie 23, Kraków
Start: 23:00

Klub Fabryka zaprasza na obchody 20-lecia kultowej wytwórni drum n bass - Metalheadz.

20 Years of Metalheadz with Goldie, Artificial Intelligence, Dom & Roland

Czołówka światowego drum'n'bass wystąpi w Krakowie.

Ikona gatunku – GOLDIE wraz ARTIFFICIAL INTELLIGENCE oraz DOM & ROLAND zagrają w krakowskiej Fabryce 24 października.

To będzie się prawdziwe święto muzyki drum'n'bass! Celebracja będzie huczna, ponieważ okazja do fetowania jest podwójna. Po pierwsze, jedna z najważniejszych wytwórni gatunku Metalheadz niedawno zakończyła drugą dekadę swojej działalności. Drugą przyczyną jest premiera nowego albumu Artificial Intelligence – materiału, na który czekają fani połamanej muzyki na całym świecie.

GOLDIE – główna gwiazda wieczoru – doskonale wie jak porwać publikę do tańca. Doświadczenie, które zdobył przez ponad 20 lat aktywnej działalności scenicznej uzupełnił udziałem w brytyjskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jego występ to spotkanie z prawdziwym mistrzem, co udowodnił wygrywając program BBC „Maestro”, gdzie dyrygował orkiestrą symfoniczną. Triumfował tam zdobywając głosy zarówno profesjonalnego jury i publiki.

Goldie to postać wielowymiarowa – po raz pierwszy zyskał rozgłos jako twórca graffiti, którym pojedynkował się z późniejszym założycielem formacji Massive Attack. Jako aktora odkrył go David Bowie, co doprowadziło do współpracy z Guyem Ritchie i roli w „Świat to za mało” - jednej z filmowych części przygód Jamesa Bonda.

ARTIFICIAL INTELLIGENCE to brytyjski duet, który od lat pozostaje w czołówce gatunku drum'n'bass. Już w 2006 roku legendarne BBC 1 okrzyknęło ich utwór „Desperado” piosenką roku. Duet chwilę później umocnił swoją pozycje kapitalnie przyjętym debiutanckim albumem. Ich nadchodzący krążek został okrzyknięty przez brytyjskie media najbardziej oczekiwanym materiałem 2015 roku.

DOM & ROLAND to artysta, który zawdzięcza swój pseudonim swojej miłości do klasycznego samplera firmy Roland. Współpracował z legendami muzyki elektronicznej – pseudonimy można byłoby mnożyć, ale wśród największych należy wymienić Amona Tobina. Jego dwudziestoletnia kariera jest najlepszym dowodem na jakość jego występów i produkcji.

Rozgrzewkę przed gwiazdami zapewni duet NeverAfter. Obliczę Fabryki zaczaruje w rytm połamanych dźwięków VJ FKS.Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK