Biletomat Muzyka klubowa ADULT. (USA) + PLACK BLAGUE (USA) | ŁÓDŹ

Muzyka klubowa: ADULT. (USA) + PLACK BLAGUE (USA) | ŁÓDŹ

Bilety na clubbing

ADULT. (USA) + PLACK BLAGUE (USA) | ŁÓDŹ

termin

Wt, 22 marca 2022 godz. 20:00

miejsce

Klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Klub Dom

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 21 mar 2022 23:59

60 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
Wt, 22 mar 2022 19:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na ADULT./PLACK BLAGUE 22 marca w Łodzi!

ADULT., PLACK BLAGUE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ADULT. (USA)

http://www.adultperiod.com/
https://www.facebook.com/adultperiod

Adult. powraca! Nowy album Becoming Undone ukaże się lada dzień. Poziom poprzedniej płyty każe twierdzić, że i ten krążek potwierdzi wszystkie superlatywy, jakimi obdarzaliśmy ich w przeszłości. Już niedługo, 22 marca przekonamy się o tym w łódzkim klubie DOM.

Istniejący od końca lat 90. duet zyskał status instytucji firmującej doskonałą muzykę, łączącą electro, pop, punk, postpunk i eksperyment. Adult. to nie tylko projekt muzyczny, mamy do czynienia z pełnowymiarowym, multimedialnym konceptem, gdzie super muzyce towarzyszy sensowny przekaz, a wszystkie wydawnictwa stanowią także niezwykłe artefakty wizualne.

Od początku lat 2000. Nicola Kuperus i Adam Lee Miller kreatywnie rozwinęli koncept electroclashowego powrotu do brzmień lat 80. Od serii singlowych przebojów Hand To Phone, Nausea, Lovesick; kapitalnych albumów jak Anxiety Always, poprzez rozszerzające minimalistyczną elektronikę o gitary Gimme Trouble czy Why Bother? - każdy odkrywał nowe terytorium inspiracji. Kolejne The Way Things Fall i This Behaviour, Detroit House Guests to kolejne kroki w kunszcie Adult. Doskonałe albumy ukazujące duo umiejętnie balansujące między electropopem, dance punkiem i quasi awangardowym wyrafinowaniem.

Adult. pochodzi z Detroit, miasta wyjątkowego dla historii techno i electro. Duet godnie kontynuuje i rozwija pionierską schedę. Adult. znaczy muzyka dla ciała ducha i umysłu i oka. Coś na kształt audiowizualnego przedsięwzięcia, sytuującego się pomiędzy sceną artystyczną a dynamiką undergroundowego klubu. Adam i Nicola to wszechstronni twórcy realizujący autorskie filmy, sound instalacje, video i fotografie. Niepowtarzalne fotogramy znajdziemy na okładkach ich płyt jak i w galeriach. Manufaktura pomysłów Adult. ma na koncie remiksy (m.in. Pet Shop Boys, Tuxedomoon, John Foxx, Fischerspooner) jak także współpracę z artystami, takimi jak Michael Gira (Swans) czy Douglas Mccarthy (Nitzer Ebb). Każda kolejna realizacja jest odrębną kombinacją treści, dźwięków i obrazów; chwytliwych melodii, wyszukanych zdjęć i grafik. Można być pewnym, że taki będzie także najnowszy album Adult. zatytułowany Becoming Undone, promowany trasą wiosną 2022.

ADULT.:
https://www.youtube.com/watch?v=hD3Quu56tj8
https://www.youtube.com/watch?v=n8yVABvkMV4

____________________________________________

PLACK BLAGUE (USA)

https://www.facebook.com/plackblague
https://cvltnation.com/interview-tour-with-queer-noise-legend-plack-blague/

Adult. supportowany będzie przez Plack Blague (alias Rawsa Schlesingera). Gra słów zawarta w nazwie zespołu koresponduje z etykietą nadaną granej przez niego muzyce: EBM prezentowany przez Plack Blague to… Electronic Blague Music. Plack Blague to queer noise, bang electro, gabber punk, mocna drum maszyna, wrzaskliwe, zdeformowane wokale; mocny beat plus łańcuchy, ćwieki, czarne skóry… 1000% image. Spektakularne shows Plack Blague przeszły juz do legendy. Radykalny, skórzany image wiązać można z modelem projektów typu Catholic Boys In Heavy Leather, momentalnie kojarzy się też z rysunkami Tom Of Finland. Oprócz totalnego wyglądu, pasji do ekstremalnej SM/homoseksualnej estetyki, mamy tu demonstrację miłości do super dźwięków. Plack Blague to także mocna muzyka… Od parodii YMCA, do super serio kawałków Deutsch Amerikanische Freundschaft; od power dziedzictwa Nitzer Ebb / 242 aż do humoru made by Frankie Goes To Hollywood. Blaga? Pastisz? Sadyzm? Masochizm? Pejcze plus hałas - przygotujmy się na doskonały wykon / heavy electro beat!

PLACK BLAGUE:
https://www.youtube.com/watch?v=dJqsM84_UGA
https://www.youtube.com/watch?v=1rVsXa6_Sjs

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie