Biletomat Muzyka klubowa Sopot Breaky Night with Mefjus

Muzyka klubowa: Breaky Night with Mefjus

Bilety na clubbing

Breaky Night with Mefjus

termin

So, 14 Kwiecień 2018 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Nd, 07 sty 2018 23:59

25 PLN

WyprzedaneStandard

III PULA

dostępna po wyczerpaniu:
II PULA

39 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Mefjus zagra w Sopocie!

Mefjus

Po 3 latach istnienia trójmiejskiego kolektywu Breaky Vibes oraz blisko 20 zorganizowanych przez nich eventów z muzyką drum&bass, przyszedł moment aby zrobić krok do przodu i zaprosić gwiazdę wielkiego formatu.

Blisko 2 lata minęły od jego ostatniego występu w Polsce, przez co apetyt na niego jest ogromny. To jedno z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych nazwisk ostatnich lat w świecie dnb. Po swoim debiutanckim albumie “Emulation”, który został ogłoszony najlepszym LP w 2016 roku przez D&B Arena Awards, jego kariera nabrała zawrotnego tempa, co zaowocowało występami na największych festiwalach na świecie oraz kolaboracji z największymi gwiazdami dnb w takich labelach jak Critical Music czy Neosignal Recordings.

Drodzy miłośnicy szybkiego tempa i połamanego beatu! W sobotę 14 kwietnia mamy zaszczyt zaprosić Was do klubu Sfinks700 na występ Martina Schobera znanego jako MEFJUS!

https://www.youtube.com/watch?v=xRwu5ifq5UY
https://www.youtube.com/watch?v=g-I3QT4vogE

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.