Biletomat Muzyka klubowa Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

Muzyka klubowa: Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

Bilety na clubbing

Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

termin

Czw, 04 kwietnia 2019 godz. 19:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Distorted Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 07 lut 2019 13:48

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 04 kwi 2019 16:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Start sprzedaży: środa 6 lutego 2019, 12:00

Christian Löffler, Janus Rasmussen

Otwarcie bram: 19:00

TBA Music Distorted Animals booking i zapraszają na premierowe koncerty Christiana Löfflera i połówki duetu Kiasmos Janusa Rasmussena podczas których artyści zaprezentują materiał ze swoich najnowszych płyt.

Christian Löffler ma w Polsce rzeszę oddanych fanów i to właśnie z nimi postanowił świętować premierę „Graal (Prologue)“, której datę wyznaczono na 5 kwietnia.
„Graal (Prologue)“ jak mówi sam artysta powstawał w drodze, na trasie pomiędzy kolejnymi koncertami, w hotelach na lotniskach. Te dźwiękowe zapiski, często rozwijane podczas live-setów, zostały poddane na potrzeby płyty skondensowaniu podczas ostatecznej obróbki w studio. Słowo „prolog” nie występuje w tytule przypadkowo – na jesień br. Christian zapowiedział premierę albumu uzupełniającego kolekcję „Graala“.

Janus Rasmussen jest także doskonale znany polskiej publiczności. W duecie z Ólafurem Arnaldsem jako Kiasmos oraz ze swoimi dj-setami gościł u nas wielokrotnie. Wraz z pierwszą solową płytą „Vín”, której premierę zapowiedziała na 8 marca należąca do Christiana Löfflera Ki Recods Rasmussen rozpoczyna nowy rozdział w swojej twórczości. Jeżeli w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy doświadczyliście dj-seta Janusa oznacza to, że słyszeliście też fragmenty nadchodzącej płyty. `w ten sposób artysta sprawdzając co „działa” na parkiecie konstruował kolejne fragmenty „Vín”. Rezultaty tych „badań w terenie” usłyszymy na żywo już 4 kwietnia w Tamie i 5 kwietnia w Niebie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Christiana Löfflera

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK